Direct in het oog springend is de tuinpoort naar de wintertuin. Deze tuin grenst aan het St. Servaascomplex. Tijdens de zomermaanden is dit een heerlijke schaduwrijke plek om te zitten. Onder het geluid van de kerkklok kan je bijvoorbeeld Limburgse kip tartuffo eten.
![]() |
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Goed, maar het kon beter. Voor de gezelligheid is het een leuke ambiance. Leuk voor een avondje uit en daarbij een hapje te eten. Type restaurant: … Lees de complete recensie »
Wil je je restaurantervaring delen in een mini-recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
de perroen is goedkoop maar toch lekker
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Keizer Karelplein 15
6211 TC Maastricht
Mediterrane keuken, € 37,50
Vrijthof 13
6211 LD Maastricht
Internationale keuken, € 23,50