In het pittoreske dorpje Linschoten vind je het intieme restaurant Bij Mette. De auto parkeer je hier kosteloos voor de deur. In het moderne restaurant kookt chefkok Carel Alberts hoogstaande culinaire gerechten. Achter het restaurant is een klein terras waar je rustig kunt genieten van al het lekkers.
![]() |
||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Bij Mette, bezoek 20 juli 2010 Website: http://www.bijmette.nl/ Lekker uit je dakje gaan (letterlijk en figuurlijk) is wel het motto van deze … Lees de complete recensie »
Wil je je restaurantervaring delen in een mini-recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Laatst weer heerlijk gegeten bij Bij Mette. Een aanrader.
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
De weken voor Kerst zijn vaak een drukke periode: kerstpakketten bestellen, de kerstboom optuigen, cadeautjes kopen en voorbereidingen treffen voor het kerstdiner. Omdat wij Nederlanders toch steevast het gourmetstel tevoorschijn halen tijdens de feestdagen, geef ik je &hellip Lees het complete artikel »
Gourmetten is en blijft een gezellige bezigheid. Handig als je geen zin hebt uren in de keuken te staan. Met een goede gourmetschotel (met vlees of vis) en een paar bijgerechten ben je in no-time klaar met de voorbereidingen! Lees het complete artikel »
Na fondue, chocoladefontein, steengrillen, gourmetten, en wokken wordt Teppan Yaki (ook wel Tepan Yaki genoemd) de nieuwe hit van gezellig tafelend Nederland. De term komt uit Japan en houdt in principe niet meer in dan "hete plaat". Koken op een teppan yaki &hellip Lees het complete artikel »
Pannetje azijn doet wonderen bij onaangename geurtjes Veel mensen hebben geen zin (meer) in gourmetten omdat het dagen erna nog stinkt in huis... Dat hoeft echter niet. Mijn remedie? Breng voor je gaat gourmetten een pannetje met één a anderhalf &hellip Lees het complete artikel »
Een leuke (en vooral lekkere) manier om kliekjes om te toveren tot een feestmaaltijd! Je kent het wel, kliekjes. Net niet genoeg voor een maaltijd een dag later, teveel om weg te gooien. Meestal bewaar ik kliekjes in de vriezer. De restjes doe ik in een leeg &hellip Lees het complete artikel »
Met de Kerstdagen is feestelijk en gezellig eten erg in trek. Want wat is immers leuker dan met familie, vrienden of kennissen, ?s avonds te genieten van een lekkere maaltijd. Daarom is waarschijnlijk gourmetten ook zo populair in deze tijd van het jaar. Het &hellip Lees het complete artikel »
Gourmetten is vaak met zo′n standaard vleesschotel. Dit artikel kan je misschien op het idee brengen om het eens een keer helemaal anders te doen. Gourmetten op z′n GRIEKS! Bij gourmetten draait het nou eenmaal om vlees en bijzaak zijn de diverse &hellip Lees het complete artikel »
Verschillende vega gerechten om te gourmetten In de voorbereiding van het gourmetten heb ik een standaard aardappelschotel gemaakt. Tijdens het gourmetten is deze aangevuld met verschillende groenten / kruiden / noten en hierdoor is het iedere keer een totaal andere &hellip Lees het complete artikel »
Een voorbeeld van Gourmetten (in de winter). van"M." Een voorbeeld van Gourmetten (in de winter). Betreffende de wijn is het hiervoor niet zo moeilijk een keuze te maken: U neemt gewoon wat u in het rek hebt liggen; als het maar rood en enigszins droog is. &hellip Lees het complete artikel »
Van "brigittehgv" Naam en soort: gourmet Ingredienten: Tip voor bij het gourmetten: maak een boekje met receptjes, geef je gasten ieder een exemplaar, zorg uiteraard dat alle ingredienten op tafel staan en het kokkerellen kan beginnen. Voor &hellip Lees het complete artikel »
Wat is gourmet? Een gourmet-stel bestaat uit een bakplaat (meestal electrisch) met een aantal losse pannetjes.Hiermee kan ieder zijn eigen maaltijd bereiden.Ieder heeft en houd zijn eigen pannetje en maakt daarin zijn eigen gerecht klaar.Afhankelijk van zijn &hellip Lees het complete artikel »
Ideetjes om betaalbaar te bbq(ook voor gourmetten) Koop vlees aan het stuk in de aanbieding in en verdeel het in werkbare stukjes en vries het in en spaar het zo op tot je een leuke voorraad hebt. Met marinades zijn er vele smaakjes aan te geven. Gehakt is een &hellip Lees het complete artikel »
Opvallend veel dikke mensen blijken antistoffen tegen een bepaald virus te hebben. Maar of dat virus vetzucht veroorzaakt, is onduidelijk. Experts reageren uiteenlopend. Opvallend veel dikke mensen blijken antistoffen tegen een bepaald virus te hebben. Maar of dat &hellip Lees het complete artikel »
Elke fles wijn kan ′kurk′ hebben, een onaangename geur en smaak die een fles ondrinkbaar maakt. Een nieuwe ontsmettingsmethode zou dit probleem grotendeels uit de wereld moeten helpen Iedereen, die regelmatig wijn drinkt, is wel bekend met de fles ?met &hellip Lees het complete artikel »
Hier volgt een aantal suggesties voor zelfstandige kleuters - onder begeleiding van een volwassene. Een kind van vier a vijf jaar kan best gourmetten, want zeg nou zelf: zo′n gourmetstel is toch net een poppenfornuisje. Hier volgt een aantal suggesties voor &hellip Lees het complete artikel »
Gourmetten is altijd gezellig, daarom 3 verschillende gourmet ideeen, met ingredienten die u daarbij eventueel kunt gebruiken. Kinderen vinden het altijd leuk om aan tafel zelf hun eten klaar te maken. Om wat leuke ideetjes op te doen, hieronder een aantal gerechtjes &hellip Lees het complete artikel »
Een leuk en goedkoop idee om met kinderen feestelijk te eten(Gebruik of leen een elektrisch gourmetstel) Maak ten eerste een schaal pannenkoekbeslag en vul dan kleine schaaltjes met allerlei ingredienten die ze lekker vinden. Op mijn tafel komen bijv. schaaltjes met &hellip Lees het complete artikel »
Raadhuisstraat 17
3461CW Linschoten
Mediterrane keuken, € 40,00
Valk Boumanlaan 61
3446 GG Woerden
€ 42,50