Mooie omgeving en prachtige binnentuin, de bediening helaas onderkoeld, bijna onpersoonlijk. Het eten liet tot onze spijt te wensen over.
Kortom geen aanrader.
We hebben op het terras gegeten. Een sfeervolle en rustige binnentuin. Een prettige plek om te vertoeven.
Een gemaakt vriendelijke sfeer, echt van de tuin genieten konden we dus helaas niet.
We hebben beide de keus gemaakt voor het provinciale zuiglam. Helaas was dit een verkeerde keuze. Er werden verschillende kleine hapjes geserveerd met verschillende lamsgerechten met asperges en een soort aardappelkoekje op een bord. Dit in een lamsjus. Helaas dreef dan ook alles in de lamsjus de asperges, het aardappelgerechtje en het vlees. Niet erg smakelijk. Weet niet hoe het kan bij lamsvlees maar het smaakte vet. We hebben de helft laten liggen.
We zijn daarna nog maar ergens iets gaan eten, de hoeveel op het jusbord was pover.
Zeer weinig vleesgerechten op het menu.
We hebben geen wijn gedronken
We wonen in Laren (NH) en zijn dus wel wat gewend. De bediening was helaas koel op afstand en bijna onpersoonlijk.
Daarnaast nogal gericht op zo duur mogelijk verkopen. We zaten nog niet of er werd ons gevraagd of we champagne wilden drinken.
Na een paar frisjes, bestelden we water bij het eten. Dit flesje water bleek ons achteraf bijna 6 euro te kosten.
Tijdens de maaltijd is ons niet een maal gevraagd of het eten smaakte, in dit geval misschien maar goed ook.
De wachttijd was vrij lang terwijl het erg rustig was.
We hebben dit restaurant op smulweb gevonden. We gaan hier zeker niet meer heen. Geen aanrader.
Lijkt mij duidelijk. De kwalteit/prijsverhouding was niet in balans. Het eten smaakte niet.
Wil je reageren ? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Het terras is prachtig, maar daar bleef het bij, hoe jammer. Dank voor de waarschuwing en een groet van Anne.
Buitengewoon jammer van jouw ervaring bij de Kastanjehof. Ik ken het ook en heb dit (nog)niet meegemaakt. Het kan een heel fijn adres zijn, maar goed...bij jullie was het nu anders. Dank voor je schrijven en een hartelijke groet!
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Groupon voucher om eerst te proberen Ligging :prima Hotel kamers : vergane glorie!! Wij hebben enkel saps en mineraal water gedronken slecht … Lees de complete recensie »
Voor de liefhebbers onder ons heb ik een Groupon voucher voor een etentje bij de Kastanjehof in Lage Vuursche. Er zit zelfs een overnachting bij … Lees de complete recensie »
Deze mooie Kastanje verscholen in de bossen van de Lage Vuursche hebben wij in 2005 en 2009 bezocht. Beide keren bleek het bij de buren van onze … Lees de complete recensie »
Al direct bij aankomst in de sfeer door de brandende vuurkorven buiten en de openhaard binnen die heerlijk brandde. Goede ontvangst en kort na het … Lees de complete recensie »
Al met al een aardig restaurant, op een bijzonder mooie plek. De entrée is subliem: je wandelt er lekker naar binnen, aan de rand van de … Lees de complete recensie »