Neem het pontje naar Kaageiland om Tante Kee te bezoeken. Een klein paradijsje in Nederland. Een unieke locatie in deze rustige omgeving met schitterend uitzicht over de Kagerplassen. In de keuken wordt op hoog niveau gewerkt met groenten uit de eigen moestuin. Tante Kee zou trots zijn als ze dit nog had meegemaakt.
![]() |
||
![]() |
||
![]() |
![]() |
|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
De uitstraling klopt met de inhoud. Een mooi gelegen restaurant, luxueus maar degelijk van karakter. Deze degelijkheid vertaalt zich ook in de … Lees de complete recensie »
Wil je je restaurantervaring delen in een mini-recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Tante Kee is een restaurant waar ik al mijn hele leven kom. Het heeft volgens mij verschilldende eigenaren gehad en afhankelijk daarvan is de keuken goed of minder goed, maar in mijn herinnering nooit slecht. Waar het bij dit restaurant voornamelijk om draait is de "locatie, locatie, locatie", want die is uniek. In de zomer kun je er heerlijk buiten zitten met uitzicht op de zeilboten op de plas, maar ook in de winter is het er prachtig. Ik kan me nog een keer herinneren dat we na een zeer lange schaatstocht bij Tante Kee hebben gelunched. Ook het feit dat je er alleen via het pondje naartoe kunt draagt bij aan het unieke van deze eetgelegenheid. Kortom: een aanrader!!! Zeker uitproberen!
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
In mei maakten de leden met hun recensie kans op een volledig verzorgd zes gangen diner mét aperitief en wijnarrangement bij restaurant Tante Kee in Kaag Ook in mei ontvingen we veel complete, interessante, boeiende, openhartige recensies van onze leden. &hellip Lees het complete artikel »
De man die op zijn site Meldpunt Miswijn een kruistocht voert tegen wijnen die vier tot vijf keer over de kop gaan, pakt zelf een exorbitante marge op zijn boeken. Dat constateert Patrick van Zuiden, eigenaar van restaurant Savarin in Rijswijk. Van Zuiden vroeg aan een &hellip Lees het complete artikel »
Lisserdijk 96
2158 LW Buitenkaag
Nederlandse keuken, € 29,50
Lisserdijk 275
2165 AA Lisserbroek
Nederlandse keuken, € 27,50