Restaurant

De Hinde Gebruikers opties Via e-mail reserveren

Deze pagina is 2.791 keer bekeken en is 1 x bewaard.
Wijzig gegevens

De Hinde ligt aan de oude haven met uitzicht op het IJsselmeer. De wisselende gerechten worden bereid met verse producten en zijn ambachtelijk tot stand gekomen.`s Zomers is er huisgerookte paling, snoekbaars en baars uit het IJsselmeer en verse schapenkaas van een naburige kaasboerderij. In het najaar en in de winter staan er verschillende wildgerechten op de kaart.

Restaurantgegevens

Eigenaar:
Harmen en Bea Ligthart
Chefkok:
Harmen Ligthart
Sommelier:
Bea Ligthart
Couverts:
Max. 49 personen
Ligging:
Aan het water
Sfeer:
Informeel
Keuken:
Internationale keuken
Prijs 3-gangen:
€ 40,00
Lunch:
  • Ma
  • Di
  • Wo
  • Do
  • Vr
  • Za
  • Zo
Diner:
  • Ma
  • Di
  • Wo
  • Do
  • Vr
  • Za
  • Zo

Extra's

  • Regionale producten
  • Terras

Bereikbaarheid

Betaald parkeren:
Parkeerplaatsen op 200 meter.
Openbaar vervoer:
Station Hindeloopen op circa 2,3 km
 

Foto's

Wil je je restaurantervaring delen in een mini-recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.

Mini-recensies over De Hinde

Plaats mini-recensie


18-08-2009
zegt

2007/2008 semi Provencaalse keuken! Direct aan de haven met een prettig terras. Prettige, hoofdzakelijk vrouwelijke bediening. Je moet van BN-ers houden. Op het voorlaatste na een besliste aanrader!! 2009 Het enige wat veranderd is, is helaas de kwaliteit!!!! Waarom nu? Hoe kan dat nu? Verandering van kleding personeel wat niet past in dit genre zaak! Ook jammer!!

21-10-2008
zegt

Een bijzonder gezellige ambiance met een sublieme gastvrouw Bea Brouwer. Zonder enige horeca ervaring stapte zij toch maar met Harm Ligthart in 2002 in dit mooie aan de Hindelooper haven gelegen etablisement. Chapeau! Harm Ligthart, zeker niet wars van ervaringen in het mooie vak staat zijn mannetje achter de ``piano``! Wij hebben er regelmatig voortreffelijk mogen genieten en hopen er nog vele malen terug te komen. Bedankt Harm&Bea, bedankt zwarte&witte brigade. Wij missen wel hun website vermelding: www.dehinde.nl

Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.

Recensies over De Hinde

Recensie toevoegen »


Er zijn nog geen recensies

Ben je nog geen lid van Smulweb?

Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.

Artikelen over De Hinde

Er zijn momenteel geen artikelen.

Routebeschrijving

Ik vertrek van:
Ik wil naar:
Straat + huisnummer:
Stad:
 
Bezig met laden...
Populairste restaurants in Hindeloopen
Maak je koelkast leeg!

Oolderhof

Broekstraat 35
6049 CJ Herten-roermond
vandaag geopend!

 
 
sluit