
Weken lang heeft het door mijn hoofd gespookt. Weken lang was er de voorpret en nu was het zo ver. Wij hebben met z`n tweetjes heel eventjes Zuid Brabant aangedaan want zo af en toe moet je er gewoon even uit. We werken er immers hard voor om dergelijke mooie dingen te kunnen doen. Zeker al een half jaar staat "Boreas" in Heeze hoog op de verlanglijst (2 Michelin sterren en 19 GM punten). Dit is zo`n ongelooflijk mooie winkel en daar moet je een keer zijn geweest. Ik thuis dus kijken en een beetje mailen en bellen en het is gelukt ! Ik heb eerst een prettig contact gehad met Sonja Boreas, de maître, en er was plaats voor ons. Geweldig als het bericht positief is. Er was deze week een thema en wel een 9 gangen surprise menu met de mooiste producten van het seizoen. De kwaliteiten van Nico Boreas kennende weet hij daar wel raad mee. Nou dat hebben we geweten. Wij hebben derhalve mogen genieten van deze 9 `hemelse` gerechten want dat waren het. Ik heb die kretologie altijd met een korrel zout genomen, maar ze bestaan dus echt zoals Ronald Vermeulen ooit zei ! Godverdorie wat hebben wij bij Boreas genoten.
Sonja Boreas heeft wel een slaaparrangement voor ons geregeld. Zij had de mogelijkheid om ons, tegen gereduceerd tarief, een mooie kamer (met ontbijtbuffet) aan te bieden en wel bij het Golden Tulip Jagershorst in Leende. Dit is een keurig vier sterren hotel met de nodige faciliteiten. Het ligt in feite een dorp verderop en de omgeving is bovendien zeer fraai om eens al wandelend rond te kijken.
Wij hebben dus ogenblikkelijk een kamer genomen voor € 75. Wij hadden geen zin om na een mooi diner nog eens 150 km terug te rijden. Het leek mij voorts niet verstandig en wel omdat wij ook wel raad weten met de heerlijke drankjes. Als wijnliefhebber wil ik in het walhalla van Nico en Sonja ook wat proeven wat wijn betreft bij de gerechten.
Dit is het wel hoor, ik was al zéér gecharmeerd van Boreas, maar nu kan het huwelijkscontract worden getekend. WAT een belevenis daar, ongelooflijk ! Dit is een belevenis geweest om nooit meer te vergeten.
Donderdagmiddag, na 7 kwartier rijden door de files, kwamen wij aan en hebben eerst in het hotel ingecheckt en de fraaie omgeving even verkend. Klein beetje rondwandelen is ook niet verkeerd. Ik moest eerst nog even rusten want was een beetje gaar na al dat file rijden. Om 18;30 uur eerst een klein aperitief genomen in de bar van het hotel en wel een lekker koud Heineken pilsje met een ijskoude Corenwijn. Heerlijk allemaal. Iets na zeven uur op weg naar de `witte villa van genot` in het centrum van Heeze. De auto weggezet en eerst een foto gemaakt van het pand. Daarna de fraaie deur opengetrokken en werden we heel erg vriendelijk ontvangen door Sonja. Typisch de Brabantse gemoedelijkheid. Wat een geweldige ontvangst. Ze had twee plaatsen voor ons gereserveerd in de lounge bij de prachtige sfeerhaard. Zo`n ding heb ik thuis ook, maar deze was wel heel erg gerieflijk. Als je daar binnen bent dan voel je je er meteen thuis. Er heerst een gemoedelijke huiselijke sfeer met een Bourgondisch tintje en daar houden we van. De ambiance is trendy, maar het is beslist niet storend. Mooie gang met allemaal natuursteen met her en der een nisje ingemetseld waar dan moderne kunst in staat. Het viel me meteen op dat alle aanwezigen zich op hun gemak voelden. Mooie ruimte met veel privacy en fraaie ingedekte tafels met erg mooi linnen, glazen en zilveren bestek. Heerlijke stoelen en daar is het dus goed toeven. Het feest der smaken kon beginnen.
We kregen van Sonja in de lounge een aperitief van het huis en wel een mooie droge witte Chileense PX van het wijnhuis Cucau. Het leek erg veel op de PX Sherry. Wat was dit een vreselijk lekker glas. Gelijk kregen we de eerste drie amuses Op een leuk plateau van roestvrij staal stonden voor ons beiden twee lekkere hapjes, een zalmrolletje met een heerlijke mouse er in en een quenelle van kaas. Ook kregen we het "Boreas" kaviaar blikje en daar zat Tonijn in, een mouse van pastinaak geloof ik en kuit (kaviaar) van zee egel. Het is weer eens wat anders, maar het was ontzettend lekker. Toen in de lounge kreeg ik de kaart ter inzage. Het water loopt gelijk uit je mond. Ik kreeg ook die grote dikke wijnkaart van Sonja ter inzage en mocht die nog even houden. Sjesus stonden wel 250 zalige wijnen in en ook uit voor mij zelfs onbekende gebieden. Ook hele mooie oude wijnen. Flessen van soms wel meer dan € 200. Ik heb nog nergens zo`n diversiteit aan lekkere wijnen gezien als hier.
Toen was onze tafel klaar en begeleide Sonja ons naar ons plekje bij het raam. We hadden wel de mooiste tafel van de hele zaak. Je kon de hele zaak overzien, de bar en de wijntafel van de sommeliers. Als je door het raam naar buiten keek dan had je een schitterend uitzicht op het fraaie terras (pas weer allemaal onder handen genomen). Toen het donker werd schakelde de tuinverlichting zich in. Tuinverlichting hebben wij ook thuis, ik heb tientallen led lampen geïntegreerd tussen de stenen van de oprijlaan en het terras. Je kunt er in de zomer lekker zitten en belangrijker, waar de auto staat is verlicht. Hier was ook die leuke sfeermaker aangelegd op dit fraaie terras met mooi tuinmeubilair. Een erg leuke stek om in de zomer, als het warm is, de lunch te gebruiken. Nog een kleine opmerking, de zaak zat donderdagavond vol. Er was geen enkele lege tafel meer. De bediening werd verdeeld en wij werden bediend door Sonja, de maître, zèlf, Jessica Klook en Peter-Paul Kleis, sommeliers. Leuk want ze waren er beiden !!
Wij hebben bij Sonja uiteraard gekozen voor het prachtige 9 gangen surprise degustatiemenu. Menuprijs € 105 p.p. Het lijkt een heel bedrag, maar gezien wat je krijgt meer dan de moeite waard !
We zijn begonnen met een heerlijke cocktail van watermeloen, komkommer en gember, net ijs! Wat een smaakexplosie. Nico heeft weer iets nieuws bedacht, vriesdrogen.
Daarbij kregen we een mooie Riesling, een Spätlase van wijnhuis winter uit 2010. Mooie volle Riesling, mooi donkergeel van kleur en heerlijk fris en fruitig.
Toen kwamen de mixed pickles. Ook weer zoiets. Alles op één hoop weer zo`n enorme smaakexplosie. Het kan kennelijk niet op. Daarbij kregen we Nog een glas van deze Riesling.
Hierna kregen we op dat leuke bord van plexiglas een heus schilderij voorgezet. Quenelles van Noordzeekrab en sint-jacobsmosselen met frisse appel, groene curry, rettich, citroengras en galanga. Sjesus wat was dit een zaligheid. Hierbij kregen we een Chardonnay uit nota bene Servië van wijnhuis Kutjevo uit 2009. Servische wijn, onbekend voor mij, maar wat een heerlijke frisse, volle fruitige wijn met een bloemensmaak. Echt een aanrader deze wijn !
Voorts volgde de wilde Zeebaars met heerlijke gepofte couscous, aubergine, vinaigrette van artisjok, ricotta en barigoule emulsie. Perfecte cuisson van de heerlijke wilde zeebaars. Weer zo`n geweldige smaakcreatie van Nico. Daarbij kregen we een Côtes de Jura van het wijnhuis "Grand". Weer een andere Chardonnay uit 2011. Jonge fris en fruitige wijn. Perfect bij de vis.
Als tweede tussengerecht kregen we geroosterde tongfilet met gerookte ganzenlever, asperge, morieltjes, tuinbonen en een heerlijke saus van asperge en foeliblad. Over hemelse gerechten gesproken ! Nou dit was er eentje die er wezen mocht ! Daarbij kregen we nogmaals dezelfde wijn ingeschonken.
Toen kwam ons hoofdgerecht. Eerst werd er een speciaal mes, het had eerder weg van een moordwapen zo vlijmscherp, neergelegd met de punt in een blokje. Het was de bedoeling om dit mes te gebruiken bij het vlees. We kregen Lozère-kalfshaas en gestoofde kalfswang met peterseliepuree, lente ui, milde knoflook, Cévenne-ui, BBQ crunch en bakjus. Weer over hemelse gerechten en smaakexplosies gesproken, wel ook dit was er eentje die er wel degelijk wezen mocht !! En dan de cuisson van dat heerlijke kalfsvlees met die BBQ smaak, werkelijk subliem ! Ik denk dat Nico dat met de salamander doet.
Hierbij kregen we de eerste rode begeleider en wel een Kroatische wijn. Heel apart van smaak, vol fruit, mooie donkerrode kleur.
Nadat dit op was kwam Sonja met die geweldige kaaswagen van haar. Het water loopt je echt uit je mond als je ziet (en ruikt) wat daar aan heerlijkheden op lagen. Toen begon Sonja ze te benoemen, eerst degene die op de `begane grond` van haar kaaswagen lagen, o.a. de harde kazen en de blauwschimmel kaasjes en toen degene die op de `eerste etage` van haar fantastische wagen lagen. O.a. de roodschimmels en die heerlijke loopkaasjes. Sonja trok haar handschoentjes aan en maakte voor ons twee overheerlijke kaasbordjes. Hierbij kregen we iets lekkers, ondermeer 2 soorten stroop, honing en druiven met heerlijke broodjes. Onder meer met vijgen en olijf. Peter-Paul kwam met een heerlijke wijn op de proppen en wel een mooie volle zoete Spanjaard. Paste er goed bij en dan die geur en de kleur. Werkelijk een sensatie.
Na al dit lekkers kregen we het pré-dessert. Heerlijke bittere chocolade met een sorbet gekaramelliseerde mango, specerijen, cacau crunch en physalis. Eveneens weer zo`n schitterend en uitgekiend smakenpalet. . Hierbij kregen we nog een Chileense dessertwijn, een zoete spätlese uit 2010. Etiket is slecht leesbaar, maar deze wijn was heerlijk.
Als dessert kregen we een mooi bord, echt heel mooi, met gekonfijte citroen met een ganache van witte chocolade en grapefruit, basilicum, vanille cresjes en een granité van gin ! De halve citroen die valt direct op (zie de foto), maar het is niet wat je denkt dat het is. Het is geen halve citroen of schil waar het op lijkt. Steek je lepel er maar in en dan weet je waarom. Weer zo`n bijzondere creatie van Nico. Heel erg leuk bedacht ! Eigenlijk zonde om op te eten, maar ik kon deze heerlijke zure en bittere smaken toch niet laten staan. Hierbij kregen we nog een glas van dezelfde lekkere Chileense dessertwijn.
Tenslotte vroeg Sonja of we nog koffie wilden. Natuurlijk wilden we haar heerlijk geurende koffie na dit schitterende diner. We hebben 2 dubbele expresso`s besteld, ieder dus 2 kopjes. Daarbij kregen we heerlijke friandises die lagen op een plateau van leisteen. Op een ander plateau lagen twee heerlijke chocolade lollies met een zalige koude mousse er in. Géén trendy magnum, maar die lollies lijken er qua smaak erg veel op. Peter-Paul bood me hierbij speciaal een `Hennessey XO` aan. Sjezus een echte Hennessey XO, dat is wat hoor. Zoiets heerlijks heb ik thuis niet. Bij mij in mijn drankentempel houdt het op bij VSOP. Hij kwam met twee glazen en die fles en mocht eerst het etiket zien natuurlijk. Toen schonk hij die cognacglazen in, ik dacht van nou dit wordt een mager bodempje, niks hoor, hij schonk dat glas lekker vol. Dit is ultiem genot ! Wel erg prijzig, maar is het waard voor een keer. Dit lekkers drink je namelijk maar enkele keren in je leven.
Toen ik dacht dat we klaar waren met de koffie en na al die heerlijke friandises te hebben opgegeten kwam er een hele grote verrassing ! Iets waar ik totaal NIET op had gerekend. Wel is er hier sprake van een complot. Enfin, Sonja kwam mij speciaal halen en vroeg me om op te staan en met haar mee te gaan naar de…….. keuken !!! Daar wachtte iemand op mij. Ik loop achter haar aan en we gaan door de keukendeur naar binnen en wie begroette mij? Jawel, Nico Boreas de SVH meesterkok himself !!! Wat ontzettend leuk, wat een belevenis en wat een vreselijk aardige man ! Handen schuddend liet hij mij trots zijn keuken zien en maakte tijd om even te praten en om een heleboel unieke foto`s te maken !! Ik sta op de foto met Nico Boreas, ik sta op de foto tussen Sonja en Nico in en wel in zijn eigen keuken. Wat een gebaar en wat een leuke mensen. Wat een verrassing. Dit was voor mij natuurlijk een hele grote eer ! Ik weet namelijk dat Nico dat nooit doet. Hij komt zijn keuken nooit uit en vertoont zich nooit in zijn restaurant. Hij en zijn vrouw hebben namelijk ooit afgesproken dat hij kookt en zij zich over de gasten ontfermt. Er was alle tijd voor een gesprek met de meester. Hij nam daar de tijd voor. Het liep tegen half één en de keuken was al schoon. We hebben het even gehad over Topchef wat momenteel weer loopt op RTL4 en 5 met Kranenborg en Jaspers. Wij kijken elke dag naar dit programma en enkele weken terug was de finale van NBR weer in zijn keuken. Nico had daar een schitterende topclass gegeven over één van zijn gerechten en de drie overgebleven kandidaten moesten zijn gerecht precies namaken. Er was een kandidaat en die jongen stond daar in zijn keuken schitterende producten te verkrachten als mooie verse coquilles. Grappig om daar even over te praten. Zijn mening loog er niet om. Nou we mogen terug, we zijn terug uitgenodigd want Nico heeft beloofd voor ons zijn specialiteit te bereiden en wel de Tarbot in die schitterende schaal die hij heeft laten ontwerpen en om een kreeft voor ons te roosteren. Zegt hij doodleuk tegen mij "had dat dan even eerder gezegd, dan had ik de Tarbot wel efkes tussendoor gedaan voor je". Tsja en wij zitten aan zijn zalige menu. Een hele goede reden om dus binnenkort terug te gaan en dat hebben we beklonken.
Extra:
Kortom wij hebben hier een onvergetelijke avond gehad. Dit was er echt eentje om nooit meer te vergeten ! Alles werd uitgelegd, alles werd verteld over de smaken die je te wachten stonden en wel op een hele prettige en leerzame manier. Derhalve vind ik de prijs/kwaliteitsverhouding meer dan uitstekend en het is de 19/20 waardering meer dan waard en het is misschien wel 19,5/20 waard! Daar zijn er maar enkele van. Nico Boreas, de patron cuisinier, blijft verder perfectioneren. Eigenlijk alles wat er ons werd aangeboden door de witte brigade bracht een ongekende smaakexplosie teweeg in je mond. Deze werd nog eens aangenaam versterkt door de wijn die ons werd voorgezet door Jessica Klook en Peter- Paul Kleiss, sommeliers. Met de laatste heb ik overigens nog een heel aangenaam gesprek gevoerd over wijn en zijn carrière. Ik vind het geweldig dat die twee bij elk smaakpalet de juiste wijn weten te selecteren. Een geweldige ervaring. Dat alles onder het toeziend oog van Sonja, de maître, die er voor zorgde dat het geen enkele gast bij hun in huis aan iets ontbrak . Ik kan het hier dan ook niet laten om diep uit mijn hart een hoge en terechte beoordeling te geven. Ik ben in heel veel restaurants in Nederland geweest de laatste 25 jaren, maar deze ervaring in dit sterrenrestaurant in zuid-oost Brabant is wel het beste wat ik heb meegemaakt.
Natuurlijk hadden wij weer eens teveel gedronken en wel 10 glazen wijn en die goddelijke XO Cognac, een biertje en een Corenwijn, ieks. Veel te veel, heel erg veel te veel, schandalig veel, maar je kunt het niet laten om al die heerlijke wijnen en wijn gerelateerde dranken niet te proeven. Het gaat vanzelf. De sommeliers komen met een leuk verhaal over die wijntjes, je raakt enthousiast en gaat ze proeven. Het gaat vanzelf. Tegen eenen toen ik de rekening bij Sonja (met een gepaste fooi) had voldaan bood ze ons nog aan om onze auto te laten staan en om ons, op Brabantse wijze zoals een goed gastvrouw betaamt, ons even in hun fraaie Audi Q5 naar ons hotel te rijden een dorp verderop. Geen probleem, ze brengt regelmatig gasten naar huis. Leek ons erg verstandig. We zijn keurig naar huis gebracht en lagen na eenen voldaan in bed. Een dikke pakkerd van Sonja als extra en we konden deze GE-WEL-DI-GE ervaring gaan verwerken, Wat een fijne en lieve mensen allemaal ! Nico en Sonja, Jessica en Peter-Paul, we come again soon, maar dat weten jullie al. Bedankt voor deze onvergetelijke avond bij jullie in huis en dat meen ik, diep uit mijn hart !
En het tafelwater, de Bru, was hier gratis
:):)
Wil je reageren ? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Wow Alex, mijn reactie is enigszins verlaat maar niet minder gemeend: wat een enorm enthousiaste recensie van een superervaring! Leuk hoor dat je bent uitgenodigd in de keuken en dat jullie persoonlijk zijn afgezet. Zoiets vind ik bijzonder. Een super service die je in Brabant mag verwachten
. Bedankt voor je verhaal! Groetjes Nadine
Eén woord: WAUW! Een 9,9 is eigenlijk nog te laag :-) Wat een fantastische belevenis voor jullie en nu weet ik het zeker, hier moet ik een keer naar toe in combinatie met een weekend weg. Nico Boreas was onlangs bij Topchef en toen kwam hij al over als één van de sympathiekere chefkoks. Sommige uitbaters hebben een hoge gunfactor en zij zijn zo`n stel. Jaloers ben ik wel op jullie ervaring. Hartelijke groet, Sophia
PS: wat me àbsoluut aanspreekt, zijn de wijnen! Kennelijk weten ze hier goede, maar onbekende wijnen te schenken. Ik zie gelukkig wel steeds meer wijnen uit voormalig Oost-Europa, zoals Sloveense, Hongaarse, enz. En beslist een welkome aanvulling op wat er al is. (En kennelijk lijken Petrus en Romanée-Conti hier niet op de kaart te staan, gezien de hoge prijs als bijna hoogste van 200 €.) [Overigens geeft smulwenb nog steeds GM 18/20 in plaats van de juiste 19/20.]
Mooie maaltijd, en naar het lijkt mooie gerechten. In ieder geval wel héél veel enthousiasme van de recensent! :-) Alles wat heel goed is, levert helaas wel in zekere zin wat `saaier` als recensie: het moeilijk om verder te kompen van: oef, wat lekker, heerlijk, enz. Ik ken dat wel. De foto`s zijn hierbij trouwens wel weer illustratief. (Ook al valt me weer op dat de presentatie in de Nederlandse top wel érg op elkaar gaat lijken.) In ieder geval weer een recensie die mij ervan overtuigt hier nu écht eens naar toe te moeten gaan, maar ja: zonder rijbewijs is Oud Sluis al moeilijk te bereiken voor mij, maar Boreas volgens mij nog slechter. Bedankt voor de recensie!
Boreas verdiend deze lovende woorden. Altijd constante kwaliteit en een eigen signatuur. Fijn dat jullie zo een fijne avond hadden. Genieten op en top. En de vriendelijkheid en gastheerschap van Sonja en haar team is subliem. Fijn om zo een enthousiast verhaal te lezen. Gr. John.
Heel leuk om zo een enthousiast verhaal te lezen over het negen gangen menu. En met de mooie foto`s erbij `spat het genieten` ervan af! Groet van Louise
Wat een enthousiasme! Helemaal top dus. Maar ik vraag mij af: heb je de eigenaar of het personeel in de klas gezeten, of zijn het je buren of goede kennissen? Maar goed, een prima verhaal met mooie foto`s die een bijdrage leveren aan je verhaal. Eigenlijk zou dit een prima locatie zijn voor een volgend Smulweb-diner, Redactie, ga eraan werken dus. Bedankt voor je mooie verhaal, gr. WubbeJan.
Sjezus man, dat was genieten! De enthousiaste verhalen van je voorgangers op Smul heb ik natuurlijk allemaal gelezen. Vriendelijk gastheer/gastvrouwschap heb ik ook meegemaakt, maar dit slaat alles. Ik begrijp dat je zo terug wil. Bedankt voor je leuke verhaal.
Bedankt voor het laten meebeleven van deze culi-uitspatting. slaapadres in de buurt ook goed geregeld. groeten, Steven.
Een fijn en enthousiast verhaal van jullie culinaire belevenissen, leuk om te lezen! Dank en groet, Sophie.
Een zeer enthousiast verhaal van een locatie die op mij ook grote indruk heeft gemaakt. Omschrijving van de wijn is zoals ik hem graag zie, kort en duidelijk! Misschien had je ze even kunnen mailen om echt alle gegevens bij elkaar te krijgen maar dat drukt de pret niet. Ook leuk dat je even in de keuken mocht kijken, die chef heeft toch wel indruk gemaakt op je want je beschrijft het net alsof je met Lionel Messi op de foto staat :-) Ben wel benieuwd hoe men er bij kwam om je daar uit te nodigen of doen ze dat met alle gasten? Maar goed een zeer memorabele en uitermate geslaagde avond die,zoals je al schreef, je nog lang bij zal blijven! Dat de uiteindelijke prijs rond de 340 euro ligt vind ik niet erg want moet je eens lezen wat je aan wijn , spijs EN service voor terug krijgt. Bij jou was het je beste restaurant ervaring, bij mij ook en waarschijnlijk staan we daarin niet alleen! Gr Kai
Ik heb het altijd al geweten: echt lekker eten is de ergste drug die er is: dit klinkt als puur hallucineren en dat is dus eten als pure kunstvorm. Het werkt wel licht verslavend maar is niet ernstig. Dank je voor je heerlijke verhaal.
Ja woorden schieten te kort. Jullie hebben echt genoten en jullie hebben het verdiend. In deze restaurants vind je smaken. In deze restaurants vind je schilderijen. Het is eigenlijk gewoon kunst. En dan eigelijk met een hoofdletter. En ja... de zuurtjes en het zoet maken het spannend en een ieder moet deze geweldige smaakcombinaties kunnen proeven. Ook proef je het verschil in produkten. Het is net even iets malser of mooier van kleur. Daarom wil ik zeker niet zeggen dat andere restaurant niet goed zijn. Maar ja.. het verschil is er wel gewoon. Dank voor dit enthousiaste verhaal en denk dat wij met zijn allen hopen dat we nog lang hiervan mogen blijven genieten
Hier had je dus al enkele weken naar toegeleefd en zo te lezen was het dus een top avond. Mooie gerechten en op het laatst nog eens de nodige friandises en lekkere drankjes. Het restaurant, met eigenaar en personeel een perfect plaatje, wat wil je nog meer, o ja terug natuurlijk. Alex, bedankt voor je enthousiaste verhaal.
Leuk zeg, wat een enthousiasme. Het genieten spat ervan af, heerlijk om te lezen. En ik ben het helemaal met je eens, het is enorm genieten bij Boreas. Ik blijf wel moeite houden met het noemen van en bij de voornamen overigens, maar dat zal aan mij liggen.
Ik lees je recensie nu nog even niet, want wij gaan vanavond hetzelfde menu ondervinden. ;-) Laat je morgen weten of we het met je eens zijn!
nou Alex dit was zeker een heel mooie beleving fijn dat jullie samen zo genoten hebben. Heel mooie foto,s, bedankt dat we van je mooie verhaal hebben mogen meegenieten, groetjes liesbeth
Nou Alex, het enthousiasme spat ervan af! Je hebt het overtuigend opgeschreven "The place to Be!" En een uitgebreide reportage erbij, leuk hoor. Bedankt voor je bijdrage, groetjes Ad
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
We houden op de internetpagina de activiteitenlijst bij waar altijd aantrekkelijke aanbiedingen te vinden zijn. Ditmaal troffen we een scherp … Lees de complete recensie »
Dit jaar wederom gereserveerd bij onze topper tijdens de DWTS week. Na een hartelijk ontvangst namen we plaats bij de open haard waar we een witte … Lees de complete recensie »
Afgelopen donderdag met de trein afgereisd naar Heeze voor een diner bij het misschien wel beste en lekkerste restaurant van de provincie Brabant. … Lees de complete recensie »
Met wat druilerig weer naar Heeze voor een memorabele lunch. We settelen ons in de luxe lounge ruimte aan de open haard, Jessica de sommelier neemt … Lees de complete recensie »
Zaterdagavond is voor ons ongebruikelijk om te gaan eten. Maar deze keer was het een uitzondering. Samen met vrienden naar Boreas. … Lees de complete recensie »
Enige tijd geleden bleek dat er best wel wat animo was om ,met wat Smulweb-leden onder elkaar, eens lekker te gaan dineren in een restaurant wat echt … Lees de complete recensie »
Op naar het volgens de Lekker gids, beste restaurant van Brabant. We hebben het vier gangen all in verrassing menu geboekt en de verwachtingen waren … Lees de complete recensie »
We (vriend, schoonbroer, diens vrouw, vriend van schoonmoeder en ik) waren door schoonmoeder uitgenodigd voor een etentje bij Boreas. De reden? Om … Lees de complete recensie »
Niet lang na de opening van het restaurant in 2001 lazen mijn ouders een artikel van, ik geloof, Ton de Zeeuw (excuse me if I`m wrong) in de … Lees de complete recensie »
Vorige week woensdagavond, na een veel te lange tijd bezochten we restaurant Boreas. Voor ons een van de besten in het Bourgondische zuiden. … Lees de complete recensie »