Bij Gallura kun je kennis maken met het heerlijke eten uit Sardinië. Op het menu staan authentieke Italiaanse gerechten centraal. Op uitnodiging maakt Chefkok Emanuel een gerecht buiten de kaart om. Specialiteit van het huis zijn de grill gerechten met vlees, hele biggen en vis.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Ben al een aantal keren geweest met vrienden en vriendinnen. Is een zeer ongedwongen maar toch strak gerunned restaurant. de sfeer is Italiaans met … Lees de complete recensie »
Wil je je restaurantervaring delen in een mini-recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Ben net terug van een 18 dagen Cuba en daar was het eten dus een complete ramp..! Ik maakte me elke dag blij door te denken aan een afspraak met mijn dochter dat als ik terug was we zouden gaan eten bij Gallura. Ja ze is net een Webwinkel begonnen met kleding zeer kleine vrouwenmaten. (weer eens wat anders dan obesitas, toch?) Nou wij naar Gallura en erg veel verhalen en erg veel te bespreken.. Dus aan Emanuel en Celeste gevraagd "maak maar wat, als het maar lekker is". Emanuel "Watte bedoelje, lekker...!! hee?". Nou dat hebben we geweten zeg, heerlijke Tonijn, Roomzacht vlees, frisse wijn, pasta olio, nog meer wijn. Absoluut heerlijk verse Mosselen in een wijnsaus... man wat lekker. Nog maar wat wijn en koffie. We waren heel druk met praten en plannen maken voor de vakanties dit jaar, een bootje en lekker naar Vietnam en Bali.. Heerlijk ontspannen met een fantastische bediening en heel heel erg vol en happy. Dus ook om zaken te bespreken een perfecte plek om te genieten.. Paul
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Bruggestraat 14-16
3841 CP Harderwijk
Nederlandse keuken, € 30,00
Bruggestraat 22
3841 CP Harderwijk
Franse keuken, € 25,00