De Wereldse keuken van Specktakel doet haar naam eer aan. Met gerechten uit China, Japan, Australie, Portugal, Italie en Zuid Afrika mag je je gerust Werelds noemen. Binnen en op de binnenplaats is Specktakel rookvrij. Op het terras en aan de rookbar achter in de tuin is roken toegestaan.
![]() |
Wil je je restaurantervaring delen in een mini-recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Heerlijk gegeten we hebben een umami verrassingsmenu gekozen. Als amus op tafel gerookte tonijn, Vooraf een mix van zalm coquille en rivierkreeft, Als hoofdgerecht geroosterd lam en als desert een chocoladedroom(althans dat vonden wij) alles prachtig geserveerd. Kortom een heerlijke maaltijd gehad die ik iedereen kan aanbevelen.
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Er zijn nog geen recensies
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Spekstraat 6
2011 HM Haarlem
Mediterrane keuken, € 29,50
Grote Markt 8
2011 RD Haarlem
€ 25,00