Tijdens de Moorse overheersing van 711 tot 1492 vermengen Arabische invloeden zich met de Spaanse cultuur.
Dit heeft ook invloed gehad op de Spaanse keuken, wat onder meer een grote variatie aan groenten, fruit en kruiden heeft gegeven.
Onze spijzen, gecombineerd met prachtige wijnen en de sfeervolle ambiance met haar Oosterse touch, brengt u in gedachten naar verre oorden.
Moro heeft 55 couverts binnen en nog eens 54 couverts op het (lounge)terras.
Een drie gangen menu bestel je vanaf € 19,50 .
Voor de deur stoppen meerdere buslijnen.
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Er zijn nog geen recensies
Wil je je restaurantervaring delen in een mini-recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Schrijf als eerste een mini-recensie over Moro! Meld je aan!
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Op zoek! Ik ben op zoek naar een antilliaans recept voor Aroz Moro een rijst gerecht met bonen er doorheen. Kan iemand mij hieraan helpen? Pleazeeee Groetjes, Chantal Lees het complete artikel »
Poelestraat 53
9711 PK Groningen
Internationale keuken, € 25,00
Schuitendiep 70
9711 RG Groningen
Nederlandse keuken, € 20,00