Restaurant Ben'z is gelegen aan de Peperstraat in hartje centrum van Groningen. Ben'z heeft de afgelopen jaren een "nieuwe" manier van uit eten geïntroduceerd in het culinaire uitgaansleven van Groningen.
![]() |
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Er zijn nog geen recensies
Wil je je restaurantervaring delen in een mini-recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Schrijf als eerste een mini-recensie over Ben'z! Meld je aan!
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Culinaire belangstellenden maar visliefhebbers in het bijzonder zouden in hun recepten Tilapia en Pangsius moeten vervangen door verse vis. Ik weet niet of onderstaand relaas voldoet aan de criteria die aan een ‘artikel ‘op de Smulwebsite gesteld worden &hellip Lees het complete artikel »
De Groene Garde Leontien Aarnoudse, Ellen Vereijken, Anouk Wenting (voorwoord: Floortje Dessing) (€ 24,95 Keff & Dessing Publishing ism Uitgeverij Prometheus, ISBN 9789044620283). Te bestellen bij Bol.com. Het boek is net verschenen en heb er afgelopen &hellip Lees het complete artikel »
Foto reportage Tilburg Hap Stap Festival 2012 Tilburg Hap Stap Festival vindt dit jaar voor de zeventiende keer plaats op de vertrouwde locatie in de Interpolistuin. Het is een laagdrempelig festival waarbij de restaurants uit de binnenstad zich met hun gerechten &hellip Lees het complete artikel »
Wie kent m niet? Een heerlijke Italiaanse pastasaus over een bord dampende spaghetti? Er zijn meer soorten en variaties van Italiaanse sauzen, dan dat er mensen zijn om ze te proeven! Vooral ′Il Ragù Bolognese′ is een ware beroemdheid in keukens over &hellip Lees het complete artikel »
Wat een rot weer is het toch ,koud ,regen ,wind,om je een dan toch een warm gevoel te geven en je alvast een beetje aan de vakantie te laten denken .Een artikel over griekse gerechten een in de rij van de landen gerechten .Ben er zelf nog nooit geweest is het misschien &hellip Lees het complete artikel »
Een bescheiden – doe het zelf – artikel om heel snel al die lekkere hapjes eens te maken. Ideaal voor als je gasten hebt. Je kunt er alle kanten mee op. Eenvoudig, simpel en lekker. Gewoon doen als je trek hebt en zet ze ook eens neer bij een buffet of op verjaardagen &hellip Lees het complete artikel »
Enkele weken geleden werd er op de redactie een pakket bezorgd. Nu worden er wel vaker pakketjes bezorgd maar deze was dusdanig van afmeting (en lekker zwaar), dat we ons even voelden als een kind op Pakjesavond (oké dat was ik). Met trillende handjes geopend &hellip Lees het complete artikel »
Aan deze kalender wordt nog gewerkt. Lees het complete artikel »
Aan deze kalender wordt nog gewerkt. Lees het complete artikel »
Aan deze kalender wordt nog gewerkt. Lees het complete artikel »
Aan deze kalender wordt nog gewerkt. Lees het complete artikel »
Aan deze kalender wordt nog gewerkt. Lees het complete artikel »
Aan deze kalender wordt nog gewerkt. Lees het complete artikel »
Aan deze kalender wordt nog gewerkt. Lees het complete artikel »
Aan deze kalender wordt nog gewerkt. Lees het complete artikel »
Welke producten worden in Nederland verbouwd? Welke groente- en fruitteelt heeft in juni het minste energieverbruik? In de maand juni komen deze producten uit Nederland: Heb je aanvullingen of mis je iets? Mail de redactie op mail@smulweb.nl of reageer direct via &hellip Lees het complete artikel »
Waar gaat de rijst vanavond heen met de nieuwe builtjes en soorten Pandan & Basmati? De afgelopen 50 jaar heeft Lassie als Rijstleider over de gehele wereld de lekkerste rijstsoorten verzameld én hiernaartoe gebracht. Van Zuid-Europa tot aan Azië. &hellip Lees het complete artikel »
Het wel en wee van de cupcake girls! In de catagorie dagelijks vermaakt vandaag de Cupcake Girls. Dit programma werd iedere werkdag uitgezonden op Net 5 en volgt de dagelijkse gang van zaken in een cupcake winkel die door twee vermakelijke dames is opgezet en via oa &hellip Lees het complete artikel »
Home Made Zomer Yvette van Boven 256 pagina′s | Fontaine Uitgevers Bv €24.95 Nu in de winkel! Exemplaar winnen? We geven 5 boeken weg! Doe mee met de actie op Facebook »Vol verwachting bekijk ik de eerste pagina′s. Is het haar gelukt? Ja &hellip Lees het complete artikel »
Het haringseizoen begint dit jaar op woensdag 6 juni. Op die dag start het seizoen met de traditionele veiling van het eerste vaatje nieuwe haring in Scheveningen. Vanaf deze datum zal deze haring overal te koop zijn en zullen de haringparty’s op tal van plaatsen &hellip Lees het complete artikel »