![]() |
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Er zijn nog geen recensies
Wil je je restaurantervaring delen in een mini-recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Schrijf als eerste een mini-recensie over Bij van Boven! Meld je aan!
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Na de maaltijd nog een bon bon met een kop koffie is natuurlijk heerlijk,maar om zo te snoepen is ook zeker niet mis. Het woord Bonbon is aan het Frans ontleend. Het is een verdubbeling van Bon (“goed”). Overigens betekent bonbon in het Frans niet &hellip Lees het complete artikel »
Gebruikte druivensoorten: Madeira kent hoofdzakelijk 4 nobele cépages. Vandaag spreekt men echter van traditionele rassen. De naam van de wijn krijgt de naam van de druivensoort waariut de wijn gemaakt is. Tegelijkertijd is het ook reeds een bepaling van de &hellip Lees het complete artikel »
Het was een teken van bovenaf. Ingegeven door iemand die het beste voor heeft met de mensheid. Ongeacht religie of schijn partijdigheid wees hij de weg. Zulke tekenen moet je serieus nemen en direct naar handelen. En zo geschiedde. Gisteren trakteerde Tasting Table &hellip Lees het complete artikel »
Zalm De zalm is zonder twijfel de prachtigste sportvis ter wereld, maar gezien het feit dat hij in ons land bijna uitgestorven is, moeten de sportvissers voor deze vissoort naar het buitenland. Goede zalmrivieren zijn echter overal schaars en daar¬ door is de &hellip Lees het complete artikel »
In Frankrijk hopen de wijnboeren dat de hulp om beter met andere wijnlanden te kunnen concurreren van boven komt. Met behulp van satelliettechnologie hopen ze zo veel informatie over de eigenschappen en de mogelijkheden van de wijngaarden te krijgen, dat het allemaal &hellip Lees het complete artikel »
Fruit maakt mooi en is gezond, maar is bovenal goed voor de hersenen. De aanwezige suikers zijn heuse brandstof voor de hersencellen. Met hun dosis aan vitamine blijf je langer actief en werkt je concentratie beter. Het zijn vooral de vitamines C, E, B6 en foliumzuur &hellip Lees het complete artikel »
Vrouwen die zes weken lang 2,5 glas witte wijn per dag drinken blijken gevoeliger voor insuline. Bovendien geeft hun vetweefsel meer adiponectine af. Adiponectine is een stofje dat onder andere ontstekingen in het lichaam remt. Dat heeft onderzoek van TNO in &hellip Lees het complete artikel »
Zit je er al lang over te denken om eens een kookcursus te doen, maar je hebt geen idee welke? Dan kan je in de week van 28 april tot 4 mei eens rondneuzen tijdens de Nationale kookstudioweek. Iedere deelnemende kookstudio heeft een eigen programma die kan &hellip Lees het complete artikel »
Altijd al je eigen restaurant willen beginnen? Wat dacht je van een plek in Lower Manhattan, op de 100ste en 101ste verdieping, ruim drieduizend vierkante meter groot en met rondom uitzicht over de Big Apple? De Freedom Tower is namelijk op zoek naar iemand die bovenin &hellip Lees het complete artikel »
'Vrouwen drinken meer wijn dan mannen', aldus de Britse schrijfster annex BBC-radio wijn-columnist Kitty Johnson. Dit is te lezen in haar boek 'Wijn. Een gids voor vrouwen': 'Tegen 2010 drinken vrouwen bijna de helft meer wijn dan mannen. &hellip Lees het complete artikel »
Om te voorkomen dat we straks allemaal de zakdoeken moeten bovenhalen kunnen we gebruik maken van een aantal kruiden Met de winter komen ook de verkoudheden, griep, en andere ongemakken te voorschijn. Eucalyptus een zegen voor de longen Als je last &hellip Lees het complete artikel »
Jan belde of we zin hadden om een ritje te maken. Het doel was uiteindelijk Remunj - Roermond. Mijn moeder kwam uit Roermond en ik heb er in mijn vroege jeugdjaren veel op het adres Steenweg 7,boven de boekhandel & drukkerij, gewoond. Onderweg uitkijken naar St. &hellip Lees het complete artikel »
4 september ben ik begonnen met de bovenstaande cursus. Dit wordt gegeven door Peter Klosse van restaurant de Echoput te Hoog Soeren. Omdat ik denk dat er interressante dingen besproken worden begin ik met een kort verslag van afgelopen donderdag. Half 10 begon de &hellip Lees het complete artikel »
Kunt u nog vrolijk zwaaien zonder dat uw bovenarmen zo akelig meeflubberen? Doe voor de zekerheid eens een test voor de spiegel. Misschien is het de hoogste tijd voor actie. Forceer niets en begin met lichte gewichtjes van een halve tot hooguit een kilo. Dat lijkt &hellip Lees het complete artikel »
Snel en gemakkelijk ontpitten van olijven doe je met de platte kant van een groot mes. Leg de olijf op een plank, plaats de platte kant van het mes erboven en geef er een flinke klap op. De olijf barst open en je haalt de pit er zo uit! Lees het complete artikel »
Tarwebroodje van opgerold deeg, rond, doorsnede 10 cm, 2-3 cm hoog, lichtbruine bovenkant en witte zijkant, zacht-taaie structuur, licht-zoete smaak.Bron: Traditionele Streekproducten IN HET VERLEDEN werd Groninger hardbrood gegeten door de mensen die meerdere &hellip Lees het complete artikel »
Laatst had ik een cake bij een te hoge temperatuur gebakken, waardoor de bovenkant er veel te donker was geworden. Ik heb de verbrande bovenkant eraf gesneden en er een mooie laag slagroom op gespoten. Zo was het toch nog een feestelijk gezicht. Lees het complete artikel »
Ik had bij het plaatsen van bovenstaand onderwerp op het forum beloofd bij veel leuke tips, foefjes ed er een artikel van te maken zodat alle smulwebbers er wat aan hebben. Bij deze los ik mijn belofte in! Natuurlijk aan Hasip, Marijma, Danielle9, Robgoldsteen, &hellip Lees het complete artikel »
Site met veel onderwerpen de url is: http://www.angelfire.com/home/as51/index.html als je rechtsbovenaan op bookmarks drukt op mijn homepage kom je er vanzelf of kijk bij vrouwzijn.nl Lees het complete artikel »
YESSSSS! Eindelijk onder de 81 kg!! Dat duurde zo lang, ik bleef maar op die 81 (of erboven!) hangen! Dat moest ik even kwijt! Ik schrijf vanavond verder!Vandaag ben ik getrakteerd op een uitgebreide lunch. Was echt heerlijk, weer eens wat anders dan bruine &hellip Lees het complete artikel »
Gelkingestraat 52
9711 NE Groningen
Franse keuken, € 36,00
Gelkingestraat 58-60
9711 NE Groningen
Franse keuken, € 35,00