Chef Michiel Verbakel maakt wereldse gerechten uit vier windstreken. Het noorden met oesters en schelpdieren, het oosten met sashimi, het westen met Amerikaanse steaks en zuiden waaronder crème brulée. Met loungemuziek op de achtergrond en parkeerservice een plek om ontspannen te genieten.
![]() |
![]() |
Wil je je restaurantervaring delen in een mini-recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Restaurant zuid per toeval tegengekomen tijdens een bezoek aan eindhoven. daar gegeten en genoten! 4 gangen menu van de chef een verrassing dus. nou het was heerlijk. de ambience is goed, inrichting is prima maar het is geen restaurant waar kinderen kunnen slagen. de menu kaart biedt verder volop keuze. personeel vriendelijk. wij hebben genoten
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Er zijn nog geen recensies
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Nu eten in een zorginstelling, dit is de praktijk ! Helaas is het niet zo goed als wordt gedacht door de expats. We nemen een praktijkvoorbeeld en dat is deze keer de Stichting Pameijer regio zuid-west. De stichting Pameijer is een stichting betreffende geestelijke &hellip Lees het complete artikel »
Afrikaans Kerstdiner, anders dan anders. Mijn kinderen komen met kerst hier bij mij en daar hoort natuurlijk eten bij. Ze zijn groot gebracht met o.a. klassieke gerechten uit Zuid-Afrika en ze vinden het dan ook overheerlijk. Er waren 3 aspecten die ik wel in &hellip Lees het complete artikel »
De meest “vreselijk-afschuwelijk-lekkere” saus van Zuid-Afrikaners. No. 1 saus voor biefstuk in Zuid-Afrikaanse steakhouses. Monkey gland steak saus word ook genoemd de meest “afschuwelijke” lekkere Zuid-Afrikaanse saus en is eigenlijk een &hellip Lees het complete artikel »
Zuid Kookt Culinaire avonturen op de Rotterdamse Afrikaandermarkt Irene de Vette €24,95 Trichis Publishing Door: Smulweb Kookboek recensent Verena Zuid Kookt! is een ode aan het multiculturele Rotterdam-Zuid, met name het Zuid vlak over de Erasmusbrug: de &hellip Lees het complete artikel »
Lekker een paar dagen ertussenuit in een prachtige omgeving en tegelijkertijd aan de slag met uw passie voor de mediterrane keuken? La Souche, Chambres et Table d'Hôtes organiseert komende voorjaar weer een kookworkshop onder de zeer deskundige leiding van &hellip Lees het complete artikel »
We stonden op 17 maart op de website van de Telegraaf onder het hoofdstuk "Vrouw" en dan "Eten en genieten". Wereldkeuken Zuid-Afrika AMSTERDAM - In de rubriek Wereldkeuken vertellen vrouwen die in het buitenland zijn gaan wonen wat ze nu zoal &hellip Lees het complete artikel »
De linze (Lens culinaris) Linzen Lens esculenta, Leguminosae De linze is een bekende peulvrucht, die al voor onze jaartelling op grote schaal verbouwd werd. Het feit dat de linze wordt genoemd in het Oude Testament, getuigt hiervan.[1] De eigenlijke &hellip Lees het complete artikel »
De Amsterdamse restaurantwereld is binnenkort een culinaire hotspot rijker! Want op 1 november opent op de Zuidas restaurant Bolenius van Luc Kusters en Xavier Giesen. Eerder maakten zij naam bij fameuze zaken als Vossius, Le Cirque, La Rive en De Kas. In hun nieuwe &hellip Lees het complete artikel »
Op donderdagavond 7 oktober vond in Zuid-Limburg in het plaatsje Ubachsberg in restaurant De Leuf de 2e editie van het 8e Smulwebdiner plaats. Een succes! Donderdagochtend 7 oktober werden wellicht enkele Smulwebleden, waaronder ik, wakker met een soort kriebelend &hellip Lees het complete artikel »
Smulwebleden togen naar Zuid-Limburg om na een bezoek aan het Livar varken exclusief te dineren bij De Leuf van Paul van de Bunt. Een van Neerlands beste chef`s, Paul van de Bunt, nodigde Smulweb uit voor een exclusief diner in zijn 2 sterren restaurant De Leuf. &hellip Lees het complete artikel »
Running Duck eerste wijn zonder sulfiet. Wijn zonder sulfiet: het klinkt futuristisch. Wijn kan namelijk (bijna) niet zonder sulfiet omdat het bij de gisting van de druiven al op natuurlijk wijze ontstaat én omdat de wijnboeren het nodig hebben om hun product &hellip Lees het complete artikel »
Al een kwart eeuw staan De Beren eetcafés voor een vriendelijke, ongedwongen sfeer en goed eten tegen een schappelijke prijs. Een succesformule, waardoor de keten inmiddels is uitgegroeid tot 21 Beren eetcafés en 15 vestigingen van de Bezorgbeer in &hellip Lees het complete artikel »
Biltong, de naam doet wat vreemd aan. Met een tong heeft het niets te maken en toch is het Hollands, puur Hollands. De techniek van het drogen van vlees werd namelijk door de Hollandse pioniers geintroduceerd in Zuid-Afrika. Biltong is de nationale snack in &hellip Lees het complete artikel »
Achter de façade. Zuid-Afrika: Een Multi culturele regenboog land Ze zeggen altijd dat wat jij eet, dat bent je. En dit gaat zeker ook op voor mensen in Zuid-Afrika. Officieel word er 11 talen in Zuid-Afrika gesproken. Zulu, Xhosa, Sotho, Ndebele, Pedi, Swati, &hellip Lees het complete artikel »
Een champignon van de soorten Agaricus bisporus en Agaricus bitorquis is een eetbare paddenstoel. Geschiedenis van de champignon Al vroeg in de tijd van de Romeinen vereerden de mensen in Europa paddestoelen, maar ook in Midden en Zuid Amerika werden ze eeuwen &hellip Lees het complete artikel »
Een bbq in Zuid-Afrika gaat iets anders dan bij ons. Zo is het belangrijkste vlees 'braaivleis''de ‘boerewors’. De Hollandse pioniers introduceerden het oud-Nederlandse woord ‘braai’ in Zuid-Afrika. Tot op de dag van vandaag is dat &hellip Lees het complete artikel »
Kookcursussen op bijzondere locaties onder zeer professionele begeleiding Nieuwe kookworkshop in Zuid Frankrijk De cursussen vinden komend najaar plaats in La Souche, Chambres et Table de Hôtes én op locatie. La Souche is een prachtig &hellip Lees het complete artikel »
Een mix grill bestaan uit verschillende vleessoorten een salade en patat als bijgerechten. HOOFDGERECHTEN T -Bone Steak Ingrediënten voor 4 personen 125 ml droge rode wijn 1 e bruine suiker 1 t mosterd poeder 1 t gemalen gember 1 t rozemarijn of tijm 1 &hellip Lees het complete artikel »
Een korte introductie in het toepassen van Ricotta Forte, inclusief de zoektocht naar het product. Op mijn eigen blog, welke over alle aspecten van Zuid-Italie gaat poste ik dit artikel als een begin van de zoektocht, inmiddels hebben we het gevonden en het is weer &hellip Lees het complete artikel »
Vanaf december zal chef-kok Margot Janse van het Zuid-Afrikaanse Le Quartier Français in Franschhoek de menukaart domineren in de World Business Class van KLM. Hoewel geboren in Bussum is Margot Janse een van de beroemdste koks van Zuid-Afrika en ze staat in de &hellip Lees het complete artikel »
Stratumsedijk 23 A
5611 NA Eindhoven
Italiaanse keuken, € 50,00
Alb. Thijmlaan 1
5615 EB Eindhoven
€ 25,00