Bij dit Spaans, mediterrane restaurant krijg je op maandag, dinsdag en woensdag een bioscoopkaartje voor de film van 21.50 uur bij je 3-gangenmenu. Een van de bijzonderheden van Sizzling is de presentatie van het eten op warme, gietijzeren borden. Hierdoor gaan de oliën sterker ruiken en worden de gerechten sissend geserveerd. Bij de ingang staan brandende fakkels voor een warm welkom.
![]() |
Wil je je restaurantervaring delen in een mini-recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Lekker eten voor een mooie prijs! De champignons als voorgerecht zijn erg lekker en de chocolademousse is ook een aanrader. De Argentijnse steak heb ik wel eens malser gegeten.
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Er zijn nog geen recensies
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Dommelstraat 16
5611CK Eindhoven
Italiaanse keuken, € 30,00
Markt 19 A
5611 EC Eindhoven
Chinese keuken, € 25,00