Aan de voet van de Jan van Speyk vuurtoren, direct aan de Noord-Boulevard in Egmond aan Zee tref je ZilteZoen. De grote leestafel in het restaurant is een prima plek om een krantje te lezen of je mail te checken. Kinderen kunnen naar hartelust spelen in de `binnenpret` afdeling en geniet zelf in de serre of op het buitenterras.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Aangezien we een paar dagen wilden uitwaaien aan zee hadden we een Hotel in Alkmaar gereserveerd en besloten om in Egmond aan Zee het strand op te … Lees de complete recensie »
Op 30 december gingen Bas en ik eindelijk weer eens met zijn tweetjes uit eten. De drukte van de kerst achter de rug, Oud en Nieuw voor de deur, … Lees de complete recensie »
Wil je je restaurantervaring delen in een mini-recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
terecht aanbevolen door locale mensen. prettige afsluiting van dag, fijne bediening (vriendelijk, snel en deskundig), goede keus en kwaliteit menu`s, uitzicht kan nog beter als de geparkeerde auto`s er niet tussen staan. goede prijs/kwaliteit verhouding.
Als inwoners van Egmond gaan wij regelmatig "een hapje eten" in ons dorp. Met vrienden besluiten we naar de Zilte Zoen te gaan. Wij bestellen 1x de saté en 3x het vegetarische hoofdgerecht. De saté is koud en de noodles smaakloos, met verdwaalde peper en lenteui. De saté gaat terug en om de noodles een beetje op smaak te brengen moet er sojasaus en sambal op tafel komen. Na enige tijd wordt de saté opnieuw geserveerd, dezelfde koude saté, nu zonder spies, wordt nu opgewarmd geserveerd. De noodles zijn zelfs met extra sojasaus en sambal niet op smaak te krijgen, de varkenshaas saté is nu kurkdroog en heeft uitgedroogde harde stukken. De saté is niet weg te krijgen en ik neem geen hap meer. Wij melden dit weer aan de serveerster, zij is er echt erg mee aan en bied uiteindelijk de kaart aan om een andere gerecht uit te kiezen. Wij hebben onze "buik er vol van" en wensen geen ander gerecht maar de rekening. Een "Zoute Zoen", zeker niet voor herhaling vatbaar. De snackbar is zelfs beter.
Waardering = 4
Gezellig gezeten met een paar aantekeningen
Fijn sfeertje
Ondanks dat we aan het lijnen zijn erg lekker en bewust gegeten
We haden ondanks dat het erg druk was en we hadden niet gereserveerd snul een plekje voor twee
Zeker nog een keer en aan te bevelen
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Herenweg 109
1934 PB Egmond Aan Den Hoef
Nederlandse keuken, € 28,50
Herenweg 59
1935 AD Egmond-binnen
Nederlandse keuken, € 30,00