Recensie

Restaurant Fox, Denekamp Gebruikers opties

trudy47 heeft deze recensie op 2 mei 2007 toegevoegd. Deze recensie is 2.578 keer bekeken.

Samenvatting

LEKKER EN NIET DUUR

Mijn beoordeling

Bediening:
Sfeer:
Prijs/kwaliteit:
Wijn:
Eten:

Ambiance



in de prachtige natuur in de hoek Denekamp - Lattrop - Tilligte is ons restaurant gesitueerd. U kunt bij ons heerlijk vertoeven op het terras aan een grote vijver en ons terrein leent zich bijzonder goed voor het maken van bijvoorbeeld huwelijksfoto`s. Wij beschikken over ruime parkeergelegenheid en een goede bereikbaarheid voor busgezelschappen.

Naast ons ligt het grootste tuincentrum in de wijde omgeving, dit tuincentrum (Oosterik) verzorgt diverse markten elk jaar, waarvan de kerstmarkt ongekend populair is en vele dagjesmensen trekt. In combinatie met een brunch of diner bij ons wordt een heerlijk dagje uit gecompletteerd. In de directe omgeving vind u uitgebreide fiets- en / of wandelroutes. Ook kunt u vanuit onze lokatie diverse huifkartochten organiseren. Vraag eens naar onze `kiek op Twente`-tour" of onze `herfsttinten`-tour, een mooie combinatie met bijvoorbeeld ons stamppotbuffet.

Het eten

Voor een kinderfeesje kun je er terecht
incl ranja, patat, overdekte speeltuin
per kind 5,95

voor de brunch incl thee en koffie
12,95

Classic high tea
12,50

Dinerbuffet
17,95

De wijn

is erg lekker

De bediening

Die is PRIMA

AANVULLING:






NOORD DEURNINGEN - Het restaurant van Fox Bavelds Dennen leent zich perfect voor grote groepen mensen en dat blijkt ook wel over de talloze families die zich elk weekend tegoed doen aan de brunches. Maar Mark fox gaat verder, want nu zijn er ook de showcooking dinerbuffets. Een heuse amusebar vol met kleine gerechten lonkt naar de gasten. Want alles mag geproefd worden. "Sommige gasten vragen of ze hun stoel naast de bar mogen zetten, dan kunnen ze blijven proeven," lacht Mark Fox. Elk weekend kunnen zijn gasten vanaf 16.30 uur genieten van showcooking met buffet, terwijl een kok speciale kooktechnieken laat zien in de open keuken. Behalve de amusebar is er ook een warm buffet en verschillende desserts. "De meeste gasten zijn zo`n twee uur bezig. Mijn vriendin Corinne en ik hebben inspiratie opgedaan in Italië en Spanje. Nu staan er dus veel amuses op het buffet. Of antipasti of tapas zoals ze dat in Italië en Spanje noemen." Goed voorbeeld is de carpaccio van ossenhaas. "Normaal gesproken lust je na een carpaccio geen tweede voorgerecht meer, maar onze versie is wat kleiner. Variatie is de basis. De uitdaging ligt in het uitzoeken van bijzondere gerechten, wat luxer en in mooie porties." Zoveel mogelijk vers is het credo. "Tegen een lage prijs willen we een hoogwaardig product leveren. Dat is mogelijk dankzij de samenwerking met mijn broers die ook horecazaken hebben." Bijzonder is dat de nieuwe amusebar verrijdbaar is, dus hij kan ook worden ingezet tijdens bijvoorbeeld bruiloften en zakelijke bijeenkomsten. "Of de mensen moeite hebben met kiezen? Ja, maar uiteindelijk proeven ze toch alles." Zie ook www.buffetrestaurant.nl.

Extra informatie

Als u op vakantie gaat
heel leuk om hier eens een kijkje te nemen

U kunt er ook boerengolf spelen

Zie verder op hun site


http://www.restaurantfox.nl/

Foto's

Wil je reageren ? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.

21-04-2010
zegt

heb wat nieuwe foto,s geplaatst

09-04-2010
zegt

het is er volkomen vernieuwd binnenkort meer hier over

29-01-2008
zegt

ik kan het weten omdat ......

29-01-2008
zegt

ik kan het weten omdat ......

Restaurant Fox

Bezig met laden...
Maak je koelkast leeg!
 
 
sluit