![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Wil je je restaurantervaring delen in een mini-recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
El Arepaso is een typisch Zuid Amerikaans restaurant, met een zeer goede Zuid Amerikaanse keuken, waarbij men proeft dat alles vers wordt gemaakt in de keuken. De inrichting is in de Zuid Amerikaanse stijl alsmede is de muziek ook geheel Zuid Amerikaans, zoals Salsa, Merengue, Bachat, Cumbia etc. Echt een leuk eetcafe om lekker te eten en te borrelen. Bediening is Spaanstalig en Nederlandstalig.
Aanrader: eigenlijk alles, maar probeer eens Ärepa con carne (Maiskoek van de gril met vlees en salade) prijs euro 6,50
ook voor de toeristen: El Arepaso ligt aan het eind van de Laan van Meerdervoort op de hoogte van het Vredespaleis (70m)
een dikke 10
Een 10, alles wordt vers bereid en ziet zoals de velen üit een potje
Ik ben geen wijndrinker, alhoewel ik wel heb gezien dat en Chileense en Argentijnse rode en witte huiswijnen zijn
Geweldig aardige mensen, gezellig en netjes
Prijs van het eten en wat je er voor krijgt is perfect !
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Er zijn nog geen recensies
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Laan van Meerdervoort 46 a
2517 AM Den Haag
Internationale keuken, € 29,00
Noordeinde 194
2514GS Den Haag
Italiaanse keuken, € 24,50