Spakenburg en vis horen bij elkaar. In Spakenburg wordt nog dagelijks verse vis verhandeld, die direct vanaf de diverse vis afslagen wordt aangevoerd. Hierdoor kan de Pieterman een goeie kwaliteit vis op tafel zetten voor een betaalbare prijs.
De Pieterman is al meer dan 18 jaar gevestigd in het echte oude centrum van Spakenburg en heeft een aangename, ongedwongen sfeer.
Leuk feitje: Voor het Smulweb magazine `Aan Tafel` is dit restaurant verkozen tot leukste restaurant van Utrecht!
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Wil je je restaurantervaring delen in een mini-recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Hier met diversen mensen meer malen heerlijk gegeten.
Waar vind je nog super verse vis voor deze prijs?
De patron in de keuken en zijn vrouw als gezellige serveerster.
Klein gezellig restaurantje met super lekker verse smaakvolle gerechten voor mij vijf sterren het kan niet beter.
Gewoon super gezellig!!!!!
De pieterman schotel is nergens beter.
Lekkere sauvignon blanc voor een heel betaalbare prijs
Erg attent maar ook gemoedelijk
Mijn lievelings restaurant en heel betaalbaar.
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Er zijn nog geen recensies
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
De vragen zijn beantwoordt door visser Cornelis Melissant. Hij is mede-eigenaar en visser van het Visserijbedrijf W. Melissant en Zonen en vist met het schip GO1 ‘Wouter Adriaantje’, het schip op de foto. Dit schip is een flyshooter. Zijn schip, de &hellip Lees het complete artikel »
Bergenboulevard 15
3825AG Amersfoort
Nederlandse keuken, € 25,00
Darthuizenberg 71
3825BL Amersfoort
Nederlandse keuken, € 29,00