Restaurant

De Eetkamer Gebruikers opties Via e-mail reserveren

Deze pagina is 3.735 keer bekeken en is 3 x bewaard.
Wijzig gegevens

In de voormalige supermarkt en bakkerswinkel is nu restaurant De Eetkamer gevestigd. Hier vind je op de kaart Mediterrane gerechten, gebaseerd op de Franse en Italiaanse keuken. De menukaart wordt om de acht weken gewisseld waarbij het surprise-menu een aanrader is. De prijs-kwaliteitsverhouding is goed.

Restaurantgegevens

Eigenaar:
Paul en Trudy van der Loo
Chefkok:
Paul van der Loo
Couverts:
Max. 48 personen
Ligging:
Centrum
Sfeer:
Informeel, Landelijk, Modern, Zakelijk
Keuken:
Franse keuken
Prijs 3-gangen:
€ 29,75
Lunch:
  • Ma
  • Di
  • Wo
  • Do
  • Vr
  • Za
  • Zo
Diner:
  • Ma
  • Di
  • Wo
  • Do
  • Vr
  • Za
  • Zo

Extra's

  • Dieetwensen mogelijk
  • Rolstoel toegankelijk
  • Rookvrij
  • Terras
  • Vegetarische gerechten
  • Vergaderruimte

Bereikbaarheid

Openbaar vervoer:
Station Deurne op circa 8,5 km
 

Foto's

Wil je je restaurantervaring delen in een mini-recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.

Mini-recensies over De Eetkamer

Plaats mini-recensie


12-04-2012
zegt

Dit is wat ik van een restaurant verwacht als ik lekker uit wil gaan eten. Dus met een woord prima.

18-02-2009
zegt

Afgelopen vrijdag heerlijk gegeten in de eetkamer. Ontvangst was erg vriendelijk. Sfeer was gezellig en behagelijk. We kozen voor het verrassingsmenu. Vooraf kregen we twee amuses: een in laagjes opgebouwde makreelmousse en een soepjes met spekjes. Verrukkelijk! Hierna als voorgerecht een rosbiefsalade met een heerlijke dressing. Hierna een soepjes van gele paprika Als hoofdgerecht een heerlijk baarsvis op een bedje van groente. Als desert een heerlijk kaasplankje. Het eten was zalig... Goed en kundig bereid met de nodige uitdaging voor de smaakpupillen. Dit menu was 37,50 (excl. drankjes). Prima gegeten voor een heel goede prijs/kwaliteit verhouding. Een echte aanrader voor een gezellig etentje uit met vrienden.

12-06-2008
zegt

Dit is een heel gezellig restaurant waar je heerlijk-lekker kunt genieten. Waar nog echt aandacht aan jou en aan het eten wordt besteed.

Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.

Recensies over De Eetkamer

Recensie toevoegen »


Er zijn nog geen recensies

Ben je nog geen lid van Smulweb?

Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.

Artikelen over De Eetkamer

22-07-2009
zegt

Restaurant De Eetkamer in Harderwijk heeft begin juli een tweede vestiging geopend in Putten. De nieuwe aanwinst krijgt dezelfde naam als die in Harderwijk. Eigenaren van de beide Eetkamers zijn Martijn en Marita Klaassen uit Harderwijk. In een economische moeilijke &hellip Lees het complete artikel »

Routebeschrijving

Ik vertrek van:
Ik wil naar:
Straat + huisnummer:
Stad:
 

Aanbevolen suggesties in de buurt:

  • Puur

    Puur

    Koningsplein 6
    5721GJ Asten
    Franse keuken, € 37,50

  • Friends

    Friends

    Prins Bernhardstraat 34
    5721GC Asten
    Nederlandse keuken, € 19,50

Bezig met laden...
Maak je koelkast leeg!

Turks Restaurant Diyar

Asselsestraat 16
7311EL Apeldoorn
vandaag geopend!

 
 
sluit