Restaurant

Aquarium Gebruikers opties Via e-mail reserveren

Deze pagina is 8.989 keer bekeken en is 1 x bewaard.
Wijzig gegevens

Naast het Nederlands Watermuseum, in het oude pand van de voormalige forellenkwekerij, zit Brasserie Aquarium.

Met een prachtig uitzicht op Park Sonsbeek vanuit de serre, een knus terras en leuke waterspeeltuin is het goed toeven.

Na een bezoek aan het museum of een heerlijke wandeling in het park, kan je hier bijkomen en lunchen van de uitgebreide dagkaart of waterkaart.

Restaurantgegevens

Sfeer:
Eetcafé / Brasserie
Keuken:
Nederlandse keuken
Lunch:
  • Ma
  • Di
  • Wo
  • Do
  • Vr
  • Za
  • Zo
Diner:
  • Ma
  • Di
  • Wo
  • Do
  • Vr
  • Za
  • Zo

Extra's

  • Honden toegelaten
  • Terras
  • Tuin

Bereikbaarheid

Openbaar vervoer:
Station Arnhem op circa 391 m
 

Foto's

Wil je je restaurantervaring delen in een mini-recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.

Mini-recensies over Aquarium

Plaats mini-recensie


22-01-2010
zegt

Midden in het Sonsbeekpark vind je deze brasserie. Op de zondagmiddag dat ik er was, was het een gezellige boel. Hondjes, kinderen tot een opa die alleen een krantje las. Vanaf je tafeltje heb je uitzicht over een klein slootje met ganzen en eenden die de bezoekers toe kwetteren. Je kunt hier alleen lunchen, van broodjes, panini`s, soepen en salades tot een stukje appeltaart bij de koffie. Ik had een boeren boterham met oude kaas, balsamico, walnoten en rucolasalade. Rijkgevuld en heerlijk. Samen met een kopje chocolademelk en het broodje van een vriendinnetje moesten we 15 euro afrekenen.

Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.

Recensies over Aquarium

Recensie toevoegen »


Er zijn nog geen recensies

Ben je nog geen lid van Smulweb?

Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.

Artikelen over Aquarium

09-04-2003
zegt

Wrakkenbak De vele wrakken die voor de Nederlandse kust liggen zijn oases in de zee. De wrakken zijn namelijk begroeid met verschillende wieren en komen er veel verschillende dieren voor. Veel van deze dieren leven er permanent, zoals sponzen, &hellip Lees het complete artikel »

Routebeschrijving

Ik vertrek van:
Ik wil naar:
Straat + huisnummer:
Stad:
 

Aanbevolen suggesties in de buurt:

  • Falstaff

    Falstaff

    Zwanenstraat 18
    6811 KG Arnhem
    Nederlandse keuken, € 25,00

  • Barrio Habana

    Barrio Habana

    Pauwstraat 3
    6811 GK Arnhem
    Internationale keuken, € 17,50

Bezig met laden...
Populairste restaurants in Arnhem
Maak je koelkast leeg!

Turks Restaurant Diyar

Asselsestraat 16
7311EL Apeldoorn
vandaag geopend!

 
 
sluit