Wil je je restaurantervaring delen in een mini-recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Wij hebben er samen heerlijk gegeten. Attente bediening, en ruimschoots voldoende eten. Mijn echtgenote had Tjap Tjoy met ossenhaas, en ik zelf, Let Yuk.(varkenshaas met pikante saus en groenten).Drankjes voor een zeer schappelijke prijs. Wij namen koffie toe en kregen daarbij wat te snoepen. Het is zeker niet voor het laatst dat wij daar gegeten of iets opgehaald hebben. En Danny staat bekend om zijn ruime porties, waarvan je altijd overhoudt. Kortom, zeker de moeite waard.
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Er zijn nog geen recensies
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
De Kersentuin bestaat dertig jaar. Het beroemde restaurant bij het Amsterdamse Garden Hotel waar ooit Joop Braakhekke en Jon Sistermans furore maakten, bouwt daarom een feestje. Op dinsdag 14 september zullen de vier koks die in De Kersentuin werkten gezamenlijk &hellip Lees het complete artikel »
Zelf tomaten kweken is niet moeilijk en ze zijn veel lekkerder dan de tomaten uit de winkel. Onderstaand artikel komt uit Home and Garden van maart 2003 Zaaien: Zaai enkele zaadjes in februari binnen uit en verspeen ze zodra de zaailing drie blaadjes heeft. Zodra ze &hellip Lees het complete artikel »
Kort gedichtje Life is a garden, Good friends are the flowers And time spent together, Life′s happiest hours. And friendship, like flowers, Blooms ever more fair, When carefully tended by dear friends, who care. Thank You My Friend!!! Lees het complete artikel »