
Strak ingericht restaurant. Bediening en wijn niet op 2 sterrenniveau. Gerechten prima, maar geen echte uitschieters. Kortom, prima adres, maar 2 sterren ?
strak ingericht. Ik mag dat wel. We waren in een iets groter gezelschap. Als je met z`n tweeen bent kan ik me voorstellen dat het wat `kaal` is.
amuses goed maar relatief beperkt. Zou meer kunnen op 2 sterrenniveau. Puntzakje vooraf met gefrituurde zeelekkernijen leuk. Bij een van de voorgerechten was de opmaak top (in en glazen bol, met daarin een taps toelopend glas waar de rook vanaf kwam - leek wel een heksendrankje). Het was echter een schuim van knoflook die zeer overheersend is. Moet je van houden. Dat doe ik op zich wel, alleen de volgende ochtend proefde je het nog en thuis hadden ze er nogal last van
Tussengerecht met vis (zeewolf?) was qua opmaak minder. Vis was heerlijk. De garnituur van tomaat zonder velletje niet. Ook bijbehorende wijn was niet mijn smaak (`chateau ron blaauw` - lichte smaak van meloen). Enkelen vonden `m heerlijk. Smaken verschillen. Hoofdgerecht (mooiu opgemaakt) met een paar mooie plakjes rund (sorry - verdere details zijn uit mijn hoofd). De wijn smaakte zonder het hoofdgerecht niet top, maar schikte zich geweldig naar de scherpe smaken van het hoofdgerecht. Wel goede combi dus. Minder om door te drinken. Voor het nagerecht nog een simpel bordje met enkele kaasjes. Niet zo bijzonder, gelukkig wel morbier (dol op- dus flink van gesnoept). Toetje was mooi opgemaakt. Lekkere chocoladesmaken.
De eerste wijn was goed. De tweede (chateau ron blaauw) not my taste. rode wijn combineerde goed maak dronk daarvoor en daarna niet lekker. Dessertwijn mwoh. Kortom, wijnarrangement was niet top.
bediening had twee kanten. Aan de ene kant erg attent en aanwezig. Goede en plezierige toelichting op de gerechten. Aan de andere kant bij het bedienen erg slordig (met borden neerzetten, water inschenken -> veel morsen/wild inschenken). Dames werden ook niet eerst bediend etc. Moest paar keer vragen om refill van water. Niet op 2 sterren niveau
Totaalplaatje zit niet op 2 sterrenniveau naar mijn mening. Eten goed maar geen uitschieters. wijn niet op niveau en bedienening ook niet (over de gehele linie). I
Wil je reageren ? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Henk, terug van weggeweest, wat zijn de kinderen al groot! Ben het met John eens, niet je meest duidelijke recensie. Twee sterren heb je er niet in het gebodene terug kunnen vinden, zoveel is wel duidelijk. Dank voor de recensie en een groet van Anne.
jammer dat je niet volop hebt kunnen genieten zou toch moeten in dit sterrenrestaurant jammer van de wijn ,nog maar even wachten voor een volgende keer bij Ron .
Een teleurstellende ervaring bij Ron Blaauw. Ondanks de moculaire nieuwerwetsigheid in kooktechniek... Op 2 sterrenineau moet alles kloppen in de zaak en eten onberispelijk zijn in de uitvoering...dat heb je niet meegekregen.
Ja kan me niet helemaal vinden in jouw beschrijving. Is allemaal niet zo duidelijk. De gerechten en ook de wijn. Kan er niet echt wijs uit worden. Is geen 2 sterren eten maar ook geen 2 sterren recensie! Wel jammer, had wel iets meer willen weten van dit restaurant. Maar dank je. Gr, John.
Het zal je niet verbazen dat ik niet onder de indruk ben van dit geheel. Jij duidelijk ook niet. Bij 2** zijn mijn verwachtingen toch wat hoger gespannen.
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Woordje vooraf: Jammer, nog steeds geen recensie hier over het SmulWeb-diner bij Ron Blaauw. Zeer teleurstellend, dat niemand het de moeite waard … Lees de complete recensie »
Een van de eerste sterren restaurants waar ik regulier ging eten, was Ron Blaauw in Ouderkerk aan de Amstel. Ik weet nog dat ik helemaal … Lees de complete recensie »
Dit is een verslag over het smulwebdiner bij Ron Blaauw van 22 maart 2010. Helemaal representatief is zo`n diner waarschijnlijk niet, omdat je … Lees de complete recensie »
Met zekere regelmaat lunchen we samen met zus en zwager. Voor vrijdag 1 mei had ik per internet besproken bij Ron Blaauw in Ouderkerk aan de … Lees de complete recensie »
Ron Blaauw Restaurant in Ouderkerk a/d Amstel bestaat tien jaar. Dat gaat gevierd worden: in juni wordt zomerfeest gehouden, er komt een … Lees de complete recensie »
Het is een hele byzondere ervaring om hier te eten. De smaakcombinatie´s zullen de meeste mensen niet snel bedenken (rode peper met mango) … Lees de complete recensie »