Eén van de eerste Thai restaurants van Nederland. In het hart van Amsterdam, bij het Rembrandtplein. Aan de achterkant van bioscoop Tuschinski.
![]() |
![]() |
![]() |
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
We hadden voor onze gezamelijke verjaardagen als kado een uitnodiging gekregen om bij Thai Restaurant Bangkok in Amsterdam te gaan eten . We … Lees de complete recensie »
Wil je je restaurantervaring delen in een mini-recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Schrijf als eerste een mini-recensie over Bangkok! Meld je aan!
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Ik drink de thee van Harney & Sons Fine Teas. Waarom? Ze hebben zowel pure thee als melanges. Het geeft me een moment voor mezelf, een beleving en heeft positieve werking op mijn gezondheid. Deze thee bestaan uit echte volle theebladeren en niet uit thee dust! Men kan &hellip Lees het complete artikel »
Het Royal Dragon Restaurant in Bangkok is niet langer het grootste restaurant ter wereld. Met slechts 5000 zitplaatsen heeft het zijn meerdere moeten erkennen in een Syrisch restaurant dat het wereldrecord recentelijk heeft overgenomen. `Damascus Gate` biedt plaats aan &hellip Lees het complete artikel »