In juni 2011 is De Fuik overgenomen door Marco en Inez Poldervaart.
Het grote zonnige terras van de Fuik is meerdere keren uitgeroepen tot het mooiste terras van Nederland. Ze biedt van onder de grote witte parasols een vergestrekt uitzicht over de Maas. Op het menu vind je een grote variatie in vis en vleesgerechten uit de creatieve koker van Meesterkok Marco Poldervaart & chef-kok Martin Ruisaard. De Fuik ligt centraal in Nederland en is vanaf diverse kanten makkelijk te bereiken zonder dat daar grote afstanden voor moeten worden afgelegd. Ook voor gasten uit Belgie is De Fuik dusdanig gelegen, dat de afstand geen bezwaar vormt om het restaurant te bezoeken.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
||
![]() |
||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Eindelijk is het dan zover........we gaan weer eens richting Aalst om te gaan genieten van de kookprestaties van de inmiddels gevestigde, maar voor … Lees de complete recensie »
Een tijdje terug hadden wij al via Groupon een 10-gangen-proeverijmenu gekocht bij restaurant de Fuik. Wij waren er nog nooit geweest maar door de … Lees de complete recensie »
Met uitstekend weer rijden we langs het water via de toeristische route naar de Fuik waar we gereserveerd hebben voor de Polderlunch. Een all-in 5 … Lees de complete recensie »
Een uitnodiging van het echtpaar Marco en Inez Poldervaart om bij De Fuik te komen eten hebben wij met beide handen aangepakt. De Friese achtergrond … Lees de complete recensie »
De Fuik, een zaak waar ik al wel wat over gelezen had en die me qua ambiance ook wel aantrok maar waar ik tot voor kort geen behoefte had om er te … Lees de complete recensie »
Vanaf Waalwijk via de toeristische route langs het water naar Aalst. Het restaurant ligt op de dijk direct aan de Maas, modern, horizontaal … Lees de complete recensie »
Op deze nattige donderdagavond reden we de donkere Bommelerwaard in. Ons doel was Aalst. Om precies te zijn restaurant De Fuik. Parkeren kan hier nog … Lees de complete recensie »
De Fuik – Aalst, bezoek 13 juli 2010 Wij hebben er weer een traditie bij! Zo hebben we eensluidend besloten. Ditmaal betreft het - in ieder … Lees de complete recensie »
Lunch op een van de mooiste terrassen van Nederland ! Dat beleefden wij afgelopen zondag in Aalst. Restaurant De Fuik ligt idyllisch op de dijk aan … Lees de complete recensie »
Wil je je restaurantervaring delen in een mini-recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Schrijf als eerste een mini-recensie over De Fuik! Meld je aan!
Wil je je restaurantervaring delen in een recensie? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Sterrestaurant De Fuik in Aalst heeft een nieuwe chef-kok. Ralph Drost neemt de functie over van Ton Verhaar, die op zijn beurt naar cateraar Bob Hutten vertrekt. Ralph Drost was twee jaar de souschef van Hans van Wolde vantweesterrenrestaurant Beluga in Maastricht. &hellip Lees het complete artikel »
Maasdijk 68 A
5317 KS Nederhemert
€ 26,50
Molendijk 1
5324BC Ammerzoden
Nederlandse keuken, € 40,00