Deze week staat 2-sterrenchef Ron Blaauw in de picture. De Smulwebdiners zijn in volle gang, het derde diner heeft reeds plaatsgevonden en voor donderdaf 15 april staat de vierde en laatste avond geboekt. Wie is de man achter sterrenzaak Ron Blaauw Restaurant? Smulweb onthult:
1. Wat eet je het liefst?
Ik eet het liefst een goede Hollandse pot. Dit omdat het herkenbaar is en voor mij altijd lekker. Het moet wel klaargemaakt zijn door iemand die het met liefde heeft gemaakt, dat proef je namelijk altijd direct.
2. Wat kook je graag?
Ik kook van alles en allemaal even graag, ik heb geen echte voorkeur, sta graag in de keuken. Ik de loop der jaren heb ik heel veel van mijn leermeester geleerd en door al hun verschillende stijlen heb ik mijn eigen stijl kunnen ontwikkelen. Als ik afhaal, wat soms wel eens voorkomt, haal ik Indisch of Chinees, of Japans.
3. Wat is je favoriete restaurant?
Mijn favoriete restaurant is Cafe-Restaurant Amsterdam. Er heerst een ongedwongen en relaxte sfeer. Bovendien bewonder ik hun snelheid. Het is een ideale plek om met de kinderen naar toe te gaan. We eten er dan ook zeker een keer per maand. Ze hebben een simpele keuken, alles rechtoe-rechtaan en goed en lekker. Ik bestel vaak de garnalenkroketjes & steaktartaar!
4. Heb je keukengeheimen?
Ja... en die houd ik.
5. Wie is je favoriete chef?
Mijn favoriete chef is Lucas Rive van De Bokkendoorns, omdat hij heel lekker op smaak kookt. Het best wat ik bij Lucas Rive gegeten heb is gebakken zwezerik met balkenbrij. Een andere topkok is mijn moeder, alles wat zij maakt smaakt lekker!
Wil je reageren ? Meld je dan gratis aan en profiteer van vele voordelen of log in.
Nog geen reacties.De Europese Commissie wil land- en tuinbouwers in de toekomst verplichten standaard zaadgoed te gebruiken. Gevreesd wordt dat zeldzame en oude variëteiten amper kans zullen maken … Lees verder »
Kookworkshop gegeven door Pim Haaksman op de 15e mei 2013 i.s.m. Smulweb kookcollege. Doel: Het omgaan met vloeibare bak en braad vetten, gebruik makend van … Lees verder »
Met Grand`Italia zet je altijd in een handomdraai iets lekkers op tafel. Of je nu kookt voor je kinderen, vrienden of gewoon voor jezelf. Lees verder »
Doe mee en maak kans op 1 van de 10 Maza proefpakketten! Wie staat er altijd voor je klaar en biedt immer een luisterend oor? Geef diégene op die er altijd voor je is en ga … Lees verder »