Beschikbaarheid wordt opgehaald.
Verschillen zijn mooi, als je ze maar weet te waarderen. Daarom laat The Colour Kitchen gasten graag genieten van de diversiteit van mensen en gerechten uit de hele wereld. En werken in onze bedrijven medewerkers afkomstig van verschillende culturen.
Vanuit onze maatschappelijke doelstellingen geven we mensen, met een afstand tot de arbeidsmarkt, een kans hun passie voor koken en gastvrijheid te ontwikkelen.
Ons foodconcept noemen wij Modern Global Cuisine en is ontstaan en geïnspireerd door de combinatie van de verschillende kookculturen die Nederland rijk is. Door invloeden van over de hele wereld heeft onze keuken haar eigen specifieke identiteit.
Bij The Colour Kitchen deel je je gerechten met je tafelgenoten. Gezellig de tafel vol met smaakvolle gerechten, die op een eigentijdse manier geserveerd worden.
Voor meer informatie, check de website www.thecolourkitchen.com
Kijk hier wat de voordelen zijn van een lidmaatschap en word gratis lid!
The Colour Kitchen Smulwebleden beoordelen dit restaurant met gemiddeld
Eens in de zoveel tijd ga ik met twee vriendinnen uit eten en getriggered door de 30% korting actie (eerlijk is eerlijk) van The Colour Kitchen togen … Lees de complete recensie »
Smulweb heeft een aanbieding. 50% korting op food bij `Le colour kitchen`. En laat deze nou op mijn lijstje staan. Zo kwam het dat vriend M. En ik op … Lees de complete recensie »
Een hartelijk ontvangst in een gezellige ambiance. Achteraf waren onze verwachtingen misschien wat te hoog want we hadden wat meer van het eten … Lees de complete recensie »
Ik besloot met vrienden wat te gaan eten in het veelbesproken The Colour Kitchen (in onze kringen dan). ik hoorde van de prachtige locatie, … Lees de complete recensie »
Als oud student van de Hoge Hotelschool Maastricht heb ik tijdens mijn studie de kwaal opgelopen niet meer op mijn gemak te kunnen eten. Ik zie … Lees de complete recensie »
een aanrader!!! Vriendelijke, geinteresseerde bediening, lekker eten,mooi verzorgd... we komen terug
Afgelopen donderdag (29-04) heb ik voor de tweede keer bij The Colour Kitchen gegeten en ik was weer net zo onder de indruk als de eerste keer. Mijn man en ik zijn opnieuw voor het zogenoemde Teaser Menu gegaan. Hier krijg je diverse culinaire verassingen op je bord waarbij de één niet onderdoet voor de ander. Daarnaast is het erg leuk om met een groep te bestellen aangezien je bij het hoofdgerecht zelf kan kiezen welke gerechten je wilt eten.
Er hangt een erg ontspannen sfeer. Ondanks dat het een industrieel gebouw is, is het erg sfeervol gemaakt. Toiletten waren netjes en schoon.
Op de menukaart staan gerechten die overal vandaan komen. Omdat er nogal veel keuze is, ben ik voor het Teaser Menu gegaan. Hierbij krijg je dus verschillende gerechten geserveerd. Deze zijn net weer even anders bereid dan dat je gewend bij een bepaald product. Door de verassing smaakt het extra goed!
Ondanks de uitgebreide wijnkaart zijn we gewoon voor de huiswijn gegaan. Een prima rosé en hetzelfde geld voor de witte wijn.
De bediening is erg attent. Ze doen hard hun best om het je naar de zin te maken. Soms ontbreekt er wat kennis, maar de service is absoluut goed te noemen.
Ik ben via kennissen in contact gekomen met The Colour Kitchen. De prijs/kwaliteit verhoduing is prima. Ik ga zeker nog eens terug om weer te laten verassen met wat lekkere gerechten. Een aanrader dus.
wij hebben vorig weekend bij colour kitchen gegeten en wij moeten zeggen dat we echt een avond uit hebben gehad. We werden heel gastvrij ontvangen met een kleine hapje. De ruimte is geweldig, voorheen was het een school, hoge plafonds en een open keuken en daardoor rook je de heerlijke geuren van het eten. De bediening was meer dan vriendelijk en ze vertelden alles over het gehele concept van colour kitchen. Wij kozen voor het vier gangen menu met de colour teasers, een uitstekedne keuze..de eerste 2 gangen waren allerlei kleine hapjes, warm en koud, de derde gang waren 4 gerechten voor 2 personen en meer dan genoeg en de vierde gang was een soort grande dessert. Alles was op en top vers en het heerlijke verse brood met olijfolie wat trouwens gratis wat er perfect bijpast .Voor onderweg kregen we nog een zakje met 2 verse kokosmakroontjes erin...in een woord een super avond..niets op aan te merken!
![]() |
||
![]() |
||
![]() |
![]() |
![]() |
Kijk hier wat de voordelen zijn van een lidmaatschap en word gratis lid!
Restaurant The Colour Kitchen in Amsterdam is winnaar van Ondernemersprijs Nieuw West in de categorie startende ondernemers. Oprichter Loek Beeren was zeer ingenomen met de prijs en de bijbehorende cheque van 5000 euro. Juryvoorzitter Wim Kok zei over The Colour &hellip Lees het complete artikel »
Uit de meest favoriete recensies, kiest culinair journalist Ton de Zeeuw maandelijks de winnaar van de recensiewedstrijd. Deze persoon wint een prachtige culinaire prijs. Wie oh wie wint een vier gangen menu mét wijnarrangement voor twee personen bij The Colour &hellip Lees het complete artikel »
Ben van Beurten is weg bij opleidingsrestaurant The Colour Kitchen. De man die daarvoor ook nog betrokken was bij de opstart van Fifteen gaat in Den Helder een opleidingsrestaurant beginnen. In Den Helder op het gebied Willemsoord komt binnenkort een &hellip Lees het complete artikel »
In Amsterdam kunnen kansarme jongeren terecht bij Fifteen of The Colour Kitchen, en nu opent in Tilburg een restaurant waar voormalige vluchtelingen kunnen werken aan hun toekomst. Restaurant Blend staat onder supervisie van Hutten Exclusieve Catering. De Stichting &hellip Lees het complete artikel »
Ben van Beurten, oud-aanjager van restaurant Fifteen in Amsterdam, heeft Jamie Oliver het eerste exemplaar van The Colour Kitchen Magazine overhandigd. The Colour Kitchen is een soortgelijke formule als Fifteen. In de nieuwsbrief van The Colour Kitchen staat te lezen &hellip Lees het complete artikel »
Ben van Beurten, oud-aanjager van restaurant Fifteen in Amsterdam, heeft Jamie Oliver het eerste exemplaar van The Colour Kitchen Magazine overhandigd. The Colour Kitchen is een soortgelijke formule als Fifteen. In de nieuwsbrief van The Colour Kitchen staat te lezen &hellip Lees het complete artikel »
Surinamestraat 32
1058 GK Amsterdam
Franse keuken, € 40,00
Theophile de Bockstraat 1
1058 TV Amsterdam
Nederlandse keuken, € 30,00